ЗСУ переведуть на стандарти НАТО: що зміниться | MILITARY NAVIGATOR
630_360_1481660135-4888

ЗСУ переведуть на стандарти НАТО: що зміниться

У найближчі два роки буде змінена оргштатна структура Міністерства оборони згідно зі стандартами НАТО. Про це в ефірі "5 каналу" заявив радник Президента України, радник міністра оборони України Юрій Бірюков.

"Причому зміна оргштатної структури як вищого керівництва, тобто Генерального штабу і Міністерства оборони, так і зміна оргштатної структури власне бойових підрозділів", – сказав він.

Бірюков уточнив: "Зокрема, процес переходу на стандарти НАТО передбачає, що у 2018 році посада начальника Генерального штабу – головнокомандуючого буде розділена на двох людей. Тобто окремо у нас буде головнокомандуючий, а окремо – начальник Генерального штабу ... на рівні підрозділів змінюється система керівництва.

Наскільки я знаю, дається більше повноважень "донизу" – більше свободи у застосуванні зброї і більше свободи у віддачі наказів більш нижчим командирам. Також змінюється логістична система, змінюється система підготовки".
http://expres.ua

  • Одер

    "Наскільки я знаю, дається більше повноважень "донизу" – більше свободи у застосуванні зброї і більше свободи у віддачі наказів більш нижчим командирам. "
    Те, що існувало у вермахті, нарешті, можливо, прийде до ВСУ.

Система Orphus
Inline
Inline