«ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2016»: КОМПАНІЯ «UKRSPECSYSTEMS» ПРЕЗЕНТУВАЛА БАК PD-1 ТА РС-1 | MILITARY NAVIGATOR
бпла

«ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2016»: КОМПАНІЯ «UKRSPECSYSTEMS» ПРЕЗЕНТУВАЛА БАК PD-1 ТА РС-1

Українська компанія «UKRSPECSYSTEMS» під час міжнародної виставки «Зброя та безпека-2016» вперше публічно представила два безпілотних авіаційних комплекси PD-1 та

PD-1 є частиною проекту «Перший Народний комплекс БПЛА». І є продуктом спільного виробництва UkrSpecSystems та «Народного проекту» - PeoplesProject.com.  БАК PС-1, в свою чергу, є однією з крайніх розробок UkrSpecSystems.

PD 1 1

 

PD-1 являє собою легкий безпілотник з розмахом крил 3 метри, оснащений ДВС (двигуном внутрішнього згорання). Підходить як для спостереження, так і для інших цілей. БПЛА оснащений цифровим зашифрованим каналом передачі даних, що має високий рівень захисту від будь-якого втручання. PD-1 має вантажопідйомність до 8 кг (без урахування палива). При цьому максимальна злітна вага складає 33 кг. Апарат може нести будь-яке корисне навантаження без балансування. У базовій комплектації тривалість польоту складає 5 годин. Практична стеля польоту складає 2000 метрів. Зліт може відбуватися або з катапульти, або з ЗПС довжиною не менше 80 метрів. Посадка здійснюється або на ЗПС, або за рахунок парашуту. PD-1 оснащений гіростабілізованою платформою, яка може використовуватися за будь-яких погодних умов та оснащена високоякісними денною (з 30 кратним зумом) та тепловізійною камерами.

 

PC 1

 

PС-1 являє собою багатофункціональний мультикоптер на чотири ротори. Він спроектований для виконання як цивільних, так і військових завдань і може оснащуватися денною та ІЧ камерами. Тривалість польоту з корисним навантаженням складає 38 хвилин. Практична стеля польоту - 1000 метрів. Крейсерська швидкість становить 10 м/с, а максимальна – 20 м/с. При цьому максимальна злітна вага становить всього 5,2 кг.3-570x580

На сьогодні відомо, що безпілотний авіаційний комплекс PD-1 вже застосовується в зоні АТО для вирішення розвідувальних завдань.

Джерело: http://defence-ua.com/

  • Evgen Voronivsky

    вони канал зв'язку захистили після перехоплення?

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus