«ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2016»: КОМПАНІЯ «РОДА-КОМП`ЮТЕР» ПРЕДСТАВИЛА НОВУ ЗАХИЩЕНУ КОМП`ЮТЕРНУ ТЕХНІКУ | MILITARY NAVIGATOR
RW11_2x_stacked

«ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2016»: КОМПАНІЯ «РОДА-КОМП`ЮТЕР» ПРЕДСТАВИЛА НОВУ ЗАХИЩЕНУ КОМП`ЮТЕРНУ ТЕХНІКУ

Компанія Roda комп'ютер GmbH (Німеччина) під час міжнародної виставки «Зброя та безпека-2016» вперше представила в Україні захищену комп`ютерну техніку для забезпечення військових потреб.

 

Як повідомив кореспонденту Defense Express компанія презентувала свої крайні розробки: серверну платформу RW11, дисплей з діагоналлю 19 дюймів для командних ситуаційних центрів RD19, а також мережеве обладнання для використання в складних умовах експлуатації.
RW11 має високопродуктивний процесор Intel® - Core i7 Quad Core, підтримку 32GB RAM та антибліковий дисплей. Крім того сервер підтримує до 4 SSD дисків з об`ємом до 600 Гб і має захищений повністю алюмінієвий корпус.

DSCN9239
RD19 представлє собою TFT дисплей з роздільною здатністю SXGA 1280 X 1024. Його кути огляду по вертикалі та горизонталі складають 80 град, дисплей сертифікований за стандартом Mil-Std 810G. Корпус має розміри 480x405x77.5 мм, а його вага становить 10.5 кг.

 

DSCN9240
Особливістю техніки Roda є відповідність міжнародним стандартам НАТО, можливість працювати в екстремальних умовах, а також здатність поєднуватися з широким спектром обладнання різного класу.
Довідково: Компанія Roda комп'ютер GmbH (Німеччина) є провідним постачальником надійних апаратних ІТ-рішень в Європі. Портфель продуктів включає в себе ноутбуки, планшети, дисплеї, сервери, комутатори, блоки живлення, аксесуари і комплексні ІТ-системи. Ці стандартні продукти можуть бути змінені індивідуально або розроблені з нуля. Roda обслуговує різні ринки від армії та оборони до громадської безпеки та промисловості.

Джерело: http://defence-ua.com/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus