Збройним силам України патронний завод не потрібен — Пашинський | MILITARY NAVIGATOR
ПАТРОН

Збройним силам України патронний завод не потрібен - Пашинський

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський заявив, що Збройні сили України в найближчі роки патрони замовляти не будуть.

Про це він сказав під час круглого столу в Інституті Горшеніна.

"Хтось придумав, що головне, що нам потрібно, - це замість шоколадної фабрики побудувати патронний завод. Я цитую свою колегу по комітету. Так ось пояснюю: Луганський патронний завод, який був на території України, 100% своєї продукції відправляв на експорт. Ринку збуту всередині України не було", - сказав він.4c7af50737f9700f6e8ae4a02c938822

LPZДепутат стверджує: незважаючи на військові дії в країні, ситуація не змінилася. "Збройним силам України патронний завод не потрібен. Але в нас у суспільстві є така теза: якщо ми побудуємо патронний завод, то ми щось змінимо", - наголосив Пашинський.

Заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Коробов підтвердив слова Пашинського, але додав, що концерн готовий створити підприємство з виробництва патронів, якщо буде виділено кошти, і на цю продукцію буде попит. "У нас усі передпроектні роботи, всі конструкційні роботи, всі технологічні роботи виконано. Тому якщо буде прийнято рішення і виділено фінансування, ми готові почати це будівництво", - сказав він.

Нагадаємо, раніше в Україні функціонував Луганський патронний завод, який виробляє боєприпаси для стрілецької зброї і який нині розташований на тимчасово непідконтрольній українській владі території.

У жовтні 2015 року прем'єр-міністр Арсеній Яценюк говорив, що Україна збирається придбати нову лінію для виробництва боєприпасів.

 • Максим Залізняк

  Дебила кусок. Срок годности патронов (при нормальных условиях) - 5 лет. На складах патроны, как расказывают, 60-х, 70-х и неизвестно как их хранили. И скоро могут закончиться. Пашинский рошеновским арахисом в шоколаде предлагает стрелковое заряжать или из рогаток стрелять.

  • Jekky

   Он не дебил. Он рассчетливый мерзавец. К стенке подлеца

 • Arni Bosh

  пашинський готовий хлч завтра здатись хуйлові, аби той хоч трохи забашляв... до речі, недавно і його друзі із ПР теж казали, що нам армія не потрібна і сучасне озброєння..
  головне, що потрібно пашинському, щоб в тридорога втюхувати продукцію завода Маяк, до якого він "зовсім не причетний", а також втюхувати КОРДу без державних випробувань "Варти-2", зібраних із російсько-білоруських деталей

 • Killerman666

  А сучасні патрони бронебійні не потрібні армії?!Добре що синочка свого залупоголового пристроїв як треба,чмо заригане.

 • Diamond Entri

  То в нас вже не бракує патронів н 5,45мм? Патронів під натівські стандарти нам теж не потрібно? А як справи з снарядами? Той Пашинській є кремлівським агентом. Не розумію, чомі його допустили до РНБО?

 • Totoro

  Пашинский что то разошелся. За пару дней на три гос. измены наговорил.

 • Andriy Shinko

  Ну и конь Пашинський

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus