Запуск першої японської приватної ракети провалився | MILITARY NAVIGATOR
97_main_ukr

Запуск першої японської приватної ракети провалився

Перший запуск ракети Momo, яку сконструювала приватна японська компанія Interstellar Technologies, закінчився невдало.

Двигун ракети був зупинений, а зв'язок з ракетою перервався приблизно через 80 секунд після старту, повідомляє The Japan News . Одноступінчата ракета МОМО-1 довжиною 10 метрів і вагою 1 тонна стартувала 30 липня з космодрому на острові Хоккайдо.

Через 80 секунд з ракети перестали надходити дані, тому в екстреному режимі був зупинений двигун. Ракета змогла подолати висоту 20 кілометрів і впала в Тихому океані на відстані 6,5 кілометрів від місця запуску.

"Відразу після старту виникли проблеми з отриманням телеметрії, в результаті чого ми прийняли рішення в екстреному порядку зупинити двигун", - заявили творці ракети.

Відзначається, що це була тестова версія ракети, тому на ній не було встановлено жодного наукового обладнання. Компанія Interstellar Technologies, незважаючи на невдачу, планує продовжувати роботи з Momo і надалі використовувати її для наукових експериментів.

Раніше НВ повідомляло, що запуск ракети Momo був спочатку запланований на другу половину дня суботи, 29 липня, проте був перенесений на наступний день через несприятливі погодні умови.

http://nv.ua

Система Orphus