За час проведення АТО з полону бойовиків звільнено 3083 людини — СБУ | MILITARY NAVIGATOR
Armed pro-Russian separatists (R) escort a column of Ukrainian prisoners of war as they walk across the centre of Donetsk August 24, 2014. Pro-Russian separatist rebels force-marched dozens of Ukrainian prisoners of war along the main street of the rebel-held Ukrainian town of Donetsk on Sunday. REUTERS/Maxim Shemetov (UKRAINE - Tags: POLITICS CIVIL UNREST TPX IMAGES OF THE DAY)

За час проведення АТО з полону бойовиків звільнено 3083 людини - СБУ

СБУ використовує всі способи для звільнення українців

За час проведення АТО з полону бойовиків звільнені 3083 людини. Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі телеканалу "112 Україна".

"До Мінська ми завжди возимо списки заручників, які незаконно перебувають в Донецьку і Луганську. Звичайно ж, ми йдемо далі, і говоримо, що робота за цими списками важлива в рамках мінських домовленостей, про звільнення заручників за формою всіх на всіх. Але ми також шукаємо нестандартні шляхи, щоб визволяти наших заручників. Про це вчора говорив Грицак і закликав представників церков також вплинути на своїх парафіян. СБУ використовує всі способи, щоб витягувати хлопців, не потрібно забувати і про 494 зниклих. На сьогодні звільнено або знайдено 3083 людини і це дуже велика робота", - сказав Тандіт.
Довідка: Мотострілкові роти налічують 130-150 чоловік, танкові роти 30-35 чоловік. У батальйоні залежно від роду військ може налічувати від 250 до 950 осіб. Чисельність особового складу полку від 900 до 2000 чоловік. В дивізії може бути від 12 до 24 тис. чоловік.
59f5d3b34ca371ff1d4da71b26ea2d0a.i600x600x519 Радник голови СБУ також прокоментував заяву керівника Центру визволення полонених, громадської організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана (пов'язаний з Медведчуком аферист, котрий видавав себе за генерала), що бойовики готові до обміну "6 на 1".
"Ми не коментуємо такі формули, про яких кажуть волонтери. Ті, хто хочуть допомагати, з ними співпрацюють. Деякі заяви є провокативними і використовуються з боку агресора. Ми готові розглянути будь-який варіант", - зазначив Тандіт.
Нагадаємо, за даними СБУ в заручниках у бойовиків перебувають 109 громадян, 495 вважаються зниклими безвісти.
Після пропозиції СБУ обмінювати трьох полонених бойовиків на одного українця, терористи ДНР заявили, що готові обміняти полонених у форматі "всіх на всіх". Про це заявила "уповноважений з прав людини" в ДНР Дарина Морозова.
"Ми готові провести обмін полоненими в тому форматі, який прописаний в Комплексі заходів по виконанню мінських угод. А саме: за формулою "всіх на всіх", - заявила Морозова.
Таку інформацію передає видання ТАСС .
Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus