За160 кілометрів до Санкт-Петербурга НАТОвська Британія перекине танки, літаки і 800 військовослужбовців | MILITARY NAVIGATOR
2 Royal Tank Regiment prepares to deploy to the Gulf.  Shown here the Challenger 2 Tank, main  battle tank on Hohne Ranges, Germany.

За160 кілометрів до Санкт-Петербурга НАТОвська Британія перекине танки, літаки і 800 військовослужбовців

Міністр оборони Великобританії Майкл Феллон заявив, що навесні 2017 року країна перекине в Естонію боєздатний батальйон з бронетехнікою, пише The Wall Street Journal.

"Батальйон буде носити оборонний характер, але він буде повністю боєздатний", — сказав він.

Міністр зазначив, що всього в Естонії будуть перекинуті 800 військових, бойові літаки, танки типу Challenger 2 та інша бронетехніка. В Естонії британський батальйон об'єднається з військовими з Франції і Данії.tumblr_nuvonn3u051r94kvzo3_1280 Феллон пояснив, що НАТО прагне продемонструвати збільшення оборонної сили, розміщуючи озброєні підрозділи у районі Балтійського моря.

"Мова йде про дві речі: впевненість, і це повинно бути зроблено з допомогою значного присутності, і стримування. Це вже не просто натягування дроту... це серйозна військова присутність", — додав він.41630878_British_Troops_In_Kandahar_Participate_In_A_Remembrance_Sunday_ServiceKANDAHAR_AFGHANISTAN-large_trans++S0GULg6Lll26KMKaQ4LkxFQzhnS9Rl0dLzI5buprhqE Міністри оборони країн НАТО 26 і 27 жовтня обговорять в Брюсселі російську агресію, розміщення багатонаціональних батальйонів альянсу в країнах Балтії і Польщі, посилення присутності в Румунії і Болгарії, підтримку партнерів, в тому числі в боротьбі з ІДІЛ.

До речі, відстань від кордону Естонії до Санкт-Петербурга дорівнює 160 км.

Джерело: http://ua.112.ua/svit/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus