З Днем ракетних військ та артилерії ! | MILITARY NAVIGATOR
33_main_ukr

З Днем ракетних військ та артилерії !

Сьогодні, 3 листопада, Україна святкує День ракетних військ та артилерії.

Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що з 2014 року кількість боєздатних частин ракетних військ та артилерійських підрозділів Збройних сил зросла втричі.

Про це йдеться у привітанні Муженка з нагоди Дня ракетних військ і артилерії, повідомляє прес-служба Міноборони.Mibv-fmXyD8

"Сьогодні вживаються цілеспрямовані заходи щодо нарощування бойового потенціалу ракетних військ і артилерії, удосконалюються їх організаційна структура, забезпечується системна модернізація та прийняття на озброєння нових зразків тягачів, техніки та артилерійських систем. Це серйозна і копітка робота, яка передбачає відповідальність за доручену справу", - зазначив начальник Генштабу.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявляв, що пріоритетами для України є реалізація ракетної програми та побудова надійного ракетного щита.

З-днем-артилерії-привітанняВолонтери People's Project вітають українських армійців з цим святом. Вони підготували потужний відеоролик до цієї дати.

Як відомо, свято встановлено Указом Президента України "Про День ракетних військ і артилерії" від 31 жовтня 1997 р. №1215/97: "Ураховуючи важливу роль ракетних військ і артилерії у зміцненні обороноздатності держави".

Сьогодні, 3 листопада, в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії.

Відео: Військове телебачення

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus