Харчові набори для ЗСУ будуть пакувати за новою технологією | MILITARY NAVIGATOR
MRE2

Харчові набори для ЗСУ будуть пакувати за новою технологією

У харчових наборах для ЗСУ буде використовуватись нова технологія пакування. Про це сьогодні сказав на брифінгу речник Міністерства оборони України Олексій Чорнобай.

“У новому харчовому наборі використовуватиметься нова технологія пакування — реторт-пакет (харчова упаковка, яка використовується як альтернатива консервним банкам — ред.), що дозволить отримати готові страви без термічної обробки, забезпечить компактність і зручність під час використання”, — сказав О.Чорнобай.retort_pouch

Зауважимо, що меню військовослужбовців розширили до 18 страв згідно з технічними умовами для харчових наборів нового зразка. Про це сьогодні сказав на брифінгу речник Міністерства оборони України Олексій Чорнобай.

“Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав технічні умови для харчових наборів нового зразка. Цим документом до 18 страв розширено меню військовослужбовців. Калорійність для польових наборів нового зразка складає 3 тис. 500 Ккал, а в посиленому варіанті для зони проведення АТО — 4 тис. 200 Ккал на добу. Для розігріву їжі передбачається використання безполум’яного нагрівача”, — повідомив О.Чорнобай.

Він зауважив, що під час роботи над технічними умовами розробники врахували досвід країн членів НАТО щодо калорійності та упаковки, але у питанні асортименту страв врахували особливості національної кухні.DSC04080-1024x575

Джерело: УНН
Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus