Вже сьома прифронтова Дніпровська лікарня отримала допомогу від благодійної Асоціації «Україна – Франція» на €10 тисяч | MILITARY NAVIGATOR
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Вже сьома прифронтова Дніпровська лікарня отримала допомогу від благодійної Асоціації "Україна – Франція" на €10 тисяч

Французькі волонтери передають до Дніпровської лікарні гуманітарний вантаж вартістю 10 тисяч євро. У цьому закладі після тяжких поранень на Сході вже прооперували понад 200 бійців. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, функціональними медичними меблями обладнають дві стаціонарні палати Дніпровського опікового центру у другій міській лікарні. Приблизна вартість вантажу - 10 тисяч євро. Раніше інвентар був у вжитку в європейських клініках. Натомість, старі меблі в Дніпровському центрі експлуатувалися понад півстоліття.SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

"У нас працює дуже сильна команда лікарів. Звичайно, ми намагаємося обладнати лікарню за сучасними вимогами. Та допомога, яка до нас надходить, нам дуже-дуже потрібна", - каже завідувач приймальним відділенням Дніпровської міської клінічної лікарні №2 Тетяна Корицька.

Як стало відомо, у Дніпрі це вже сьома лікарня, яка отримала допомогу  від волонтерів благодійної Асоціації "Україна – Франція".

Крім того, допомогу вже отримали обласна лікарня імені. Мечникова і Дніпровський військовий госпіталь. 05-54d299f9a6b1a.umanitarna_dopomoga_rantsiyi_dlya_krayini05-54d29a276b1ba.umanitarna_dopomoga_rantsiyi_dlya_krayini 05-54d29c1b640a7.umanitarna_dopomoga_rantsiyi_dlya_krayini.original"Україна не виробляє (такі меблі), і МОЗ не постачає такі ліжка. Завдяки нашим французьким волонтерам ми маємо можливість отримати такі ліжка для лікарень", - пояснює куратор благодійного проекту від Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев.

Нагадаємо, 8 вересня до лікарні у Дніпрі з Франції надійшла гуманітарна допомога - 25 зручних ліжок для хворих.

Джерело: http://www.5.ua/suspilstvo/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus