Воїни АТО представлятимуть Україну на Марафоні Морської піхоти США (фото) | MILITARY NAVIGATOR
Marine-Corps-Marathon

Воїни АТО представлятимуть Україну на Марафоні Морської піхоти США (фото)

Четверо українських воїнів АТО, які після поранень, тривалої реабілітації і тренувань представлятимуть Україну на 41-му Марафоні Морської піхоти США, прибули у вівторок ввечері до Вашингтона.

У столичному аеропорту Даллес їх зустріли з квітами і прапорами представники української громади, волонтери, громадські активісти, дипломати, журналісти.

"Це не тільки перевірка себе, чи може людина з інвалідністю пробігти довгу дистанцію, але також моральна підтримка наших військових, які зараз лежать у шпиталях та проходять реабілітацію. Цим ми хочемо надихнути інших поранених, щоб вони не здавалися", - пояснив мету своєї участі у марафоні однин із українських ветеранів Вадим Мазніченко.

Крім Вадима у забігу також візьмуть участь інші учасники АТО – Вадим Свириденко, Дмитро Фесенко та Павло Степанов. Вони були відібрані майже з 60-ти кандидатів. Двоє з них минулого року пройшли курс реабілітації в Національному військовому медичному центрі в Вашингтоні. Інші лікувалися в Україні.

Витрати на приїзд українців до США та їх участь у марафоні взяли на себе Вашингтонський філіал Міжнародного благодійного фонду Allied Forces Foundation, а також трастовий фонд НАТО з реабілітації поранених за активної участі Посольства України в США та волонтерських організацій.

Українські учасники марафону будуть розміщені на базі морської піхоти Квонтіко. Програма їх перебування розрахована на тиждень. За цей час українські військові зустрінуться зі своїми побратимами з інших країн, відвідають Пентагон та Конгрес, ознайомляться з американськими реабілітаційними центрами, поспілкуються з українською громадою та волонтерами, які допомагають у лікуванні поранених українців.

 

Сам марафон відбудеться у неділю, 30 жовтня. Його маршрут проходить вулицями Вашингтона та його передмістя – Арлінгтона, повз будівлю Пентагону, до пам'ятника загиблим під час воєн морським піхотинцям США. Зазвичай у ньому беруть участь десятки тисяч бажаючих, у тому числі люди з обмеженими можливостями. Українські воїни АТО вперше бігтимуть дистанцію на цьому марафоні.2013-3-28-MarineCorpsMarathon 10-flags marine_corps_marathon 56324a2f9d6c2.image 151025-M-JU941-005

56324a75e40b0.image 1000w_q95 56324aff29d3e.image0910-MarinesWaterFoster2485.jpg: U.S. Army 2nd Lt. Kenneth Foster and Jose Miranda of Mexico receive water support from Marines during the 33rd running of the Marine Corps Marathon on Oct. 26. "The People's Marathon" starts and ends near the Marine Corps War Memorial in Arlington, Va., and winds past many of Washington's most famous monuments. Foster set the pace for a lead pack of five runners for 11 miles before fading to a 10th-place finish with a time of 2 hours, 59 minutes, 29 seconds. Miranda finished sixth in 2:2648. Andrew Dumm, 23, of Washington, won the 26.2-mile race with a time of 2:22:42 in his first marathon. Photo by Tim Hipps, FMWRC Public Affairs

Джерело: http://www.ukrinform.ua/rubric-society/

Система Orphus
Inline
Inline