Виставка «Зброя та безпека»: новинки бронетехніки (+ВІДЕО) | MILITARY NAVIGATOR
3

Виставка «Зброя та безпека»: новинки бронетехніки (+ВІДЕО)

Сьогодні в Києві, 11 жовтня відкрилася XIII Міжнародна виставка «Зброя та безпека», на якій було представлено чимало новинок бронетехніки. 1   Експозицію НВО «Практика» на виставці «Зброя та Безпека» оглядає голова РНБО Олександр Турчинов

Виставка «Зброя та безпека» проходить з 11 по 14 жовтня у Києві, в МВЦ (м «лівобережна»). У цьому році площа експозиції збільшилася до 21 тис. м кв. Тут представлено понад 300 фірм з 12 країн. Виставку виявили бажання відвідати представники понад 100 компаній з 24 країн. Одна з особливостей нинішнього бізнес-наукового форуму – широке уявлення натуральних зразків техніки та обладнання – понад 90.2 Експозиція НВО «Практика»

Експозиція виставки за традицією розділена на дві частини: Зброя та військова техніка для армії і МВС і Зброю для цивільного населення.

Військовий розділ широко представлений концерном «Укроборонпром» – 45-ма підприємствами, зокрема бронетанковими заводами.

НВО «Практика» представила два нових БТР «Отаман». Особливої уваги заслуговує машина з колісною формулою 6х6, яка була представлена у версії самохідної артилерійської установки. Колісне шасі оснастили вежею зі 122-мм гарматою від гусеничної САУ «Гвоздика». 3 Експозиція НВО «Практика»

«Отаман» розроблена на основі Спільного рішення МО України по розробці базових колісних шасі для самохідних артилерійських установок, шифр «Накат». Повна маса «Отаман» (6х6) становить 16 тонн. Екіпаж – 3 – 10 осіб. Базовий рівень захисту ПЗСА-5. З додатковою керамічної захистом машина відповідає рівню 4 по STANAG. 4 Артилерійська установка «Отаман» (6х6)

«Отаман» може комплектуватися 7,2-літровим турбодизелем Deutz можностью 290 або 320 к с. Коробка передач – автоматична, 6-ступінчаста, Allison.

Для «Отамана» (6х6) підготовлені та інші модифікації. Це і бронетранспортер, і автомобіль вогневої підтримки, і автомобіль мінометної вогневої підтримки, і командно-штабний автомобіль і на завершення – ремонтно-евакуаційний автомобіль. 5 Автомобіль мінометної підтримки «Отаман» (8х8) оглядає голова РНБО Олександр Турчинов

До речі, в експозиції НВО «Практика» – другий «Отаман», вже з колісною формулою 8х8 був представлений в якості автомобіля мінометної підтримки. У кормовій частині його був встановлений на поворотній гідравлічної рампі міномет калібру 120 мм. Цю машину, зокрема, високо оцінили Голова РНБО Олександр Турчинов і Міністр МВС Арсен Аваков, які сьогодні відвідав виставку «Зброя та безпека».6 Автомобіль мінометної підтримки «Отаман» (8х8) 7 Автомобіль мінометної підтримки «Отаман» (8х8)9

На стенді також показали броньована вантажівка «Фортеця на колесах» на базі МАЗ-6317 (6х6).

Кабіна машини має рівень балістичної захисту ПЗСА-4. Замість бортової платформи може бути встановлений броньований кунг. Автомобіль може перевозити в кузові до 23 осіб десанту. Повна маса – 25 150 кг Двигун – 14,85 л. потужністю 330 к. с.
8 «Фортеця на колесах»

Джерело: www.autocentre.ua

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus