Високотехнологічні українські розробки на ADEX-2016 від UA.RPA | MILITARY NAVIGATOR
IMG_8061

Високотехнологічні українські розробки на ADEX-2016 від UA.RPA

Українська агенція з перспективних науково-технічних розробок UA.RPA під час виставки ADEX-2016, яка проходить в період 27-30 вересня 2016 року в місті Баку (Азербайджан), представила низку власних розробок, серед яких тактичний розвідувально-ударний комплекс «Кропива», лазерна система виявлення снайперів та балістичні каски «ТОР» та «ТОР-Д». Про це повідомив кореспондент Defense Express.

CHhqQeXWwAAt3HV
Як зазначив в коментарі Defense Express віце-президент UA.RPA з питань стратегічного розвитку Юрій Добронравін компанія вперше на виставці ADEX в Азербайджані і вперше демонструє низку сучасних високотехнологічних виробів серед яких комплекс «Кропива». «Даний тактичний розвідувально-ударний комплекс призначений для підвищення ефективності ураження цілей за рахунок автоматизації процесів управління вогнем артилерії шляхом поєднання апаратних і програмних засобів, картографічного забезпечення, автоматизації розрахунків, а також передачі команд та цілевказівок через цифрові канали зв’язку. Це достатньо вдале рішення для ведення сучасного бою» - зазначив Юрій Добронравін.

kropiva1
 Комплекс «Кропива»

«Кропива» представляє собою інтегральне рішення (для бригадної артилерійської групи на артилерійських системах, що буксируються, та мінометах), яке включає оснащення комплектами КУТ-Р, автоматизованими пунктами управління артилерією, модернізацію АЗК-7 та ЛПР-1. «Кропива» дозволяє зменшити час реагування на зміни в обстановці в 5-7 разів, скоротити втрати своїх військ на 40-50 %, підвищити ймовірності ураження цілей на 25-30 %, а також зменшити витрати боєприпасів на 30-40 %.

До складу комплексу входить комплект управління та розвідки «КУТ-Р», який представляє з себе спеціалізований планшет з відповідним програмний забезпеченням.

Крім комплексу «Кропива» компанія представила в рамках виставки «ADEX-2016» лазерну систему виявлення снайперів, яка забезпечує безперервний моніторинг місцевості й автоматичне визначення місця знаходження, координат та відстані до снайперів, а також факту ведення несанкціонованого відео спостереження у складних умовах рельєфу місцевості та міських забудов. Система здатна виявити снайперський оптичний пристрій на відстані до 1500 метрів.

Також компанією презентовано балістичні шоломи «ТОР» та «ТОР-Д», виконані з арамідного волокна (кевлар). За словами менеджера з питань проектів компанії UA.RPA Костянтина Марушевського, шоломи пройшли випробування в німецькій та польській балістичних лабораторіях на визначення ступеню захисту від осколків у відповідності до стандарту НАТО STANAG 2920, показник V50 склав 688,1 м/с, що відповідає максимальному рівню захисту F6 (STANAG 2920 Protection Levels). ADEX-2016IMG_8060«Конструкція наших шоломів забезпечує вентиляцію підшоломного простору, не заважає застосуванню тактичних масок, активних навушників, коригуючих окулярів, засобів зв’язку, протигазу та респіратору, носінню зимового головного убору. «ТОР» успішно у 2016 році пройшов визначальні відомчі випробування у ЦНДІ ОВТ ЗСУ та у Державному науково-дослідному інституті МВС України на відповідність національному стандарту класу захисту 1А. Шолом «ТОР-Д», який розроблявся спільно з представниками високо мобільних десантних військ України і саме для них, на сьогодні вже використовується у відповідних українських підрозділах.» - зазначив Костянтин Марушевський.

DSCN6940
 Шолом «ТОР»

За словами віце-президента UA.RPA з питань стратегічного розвитку Юрія Добронравіна компанія розраховує за рахунок своїх виробів відкрити для себе потенціал ринку озброєння країн Кавказького регіону.

Джерело: http://defence-ua.com/

  • Спиридон Дормидонт

    это частники?

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus