Військова прокуратура направила до суду звинувачення проти п’яти колишніх і діючих чиновників Міноборони | MILITARY NAVIGATOR
80_main_ukr

Військова прокуратура направила до суду звинувачення проти п'яти колишніх і діючих чиновників Міноборони

Головна військова прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти п'яти колишніх і діючих чиновників Міністерства оборони, а також двох представників комерційного підприємства, чиї дії завдали збитків на суму понад 34 млн гривень.

Як повідомили у відомстві, зазначені військові займали в оборонному відомстві в різний час посаду директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів і начальника його фінансового управління.

"Всупереч вимогам законодавства про звільнення на період проведення АТО від податку на додану вартість операцій з постачання касок і бронежилетів для потреб ЗСУ, вони підписали ряд договорів на постачання таких спецзасобів індивідуального захисту за ціною з ПДВ. На підставі підписаних ними платіжних доручень Міністерство оборони протягом 2014-2015 років незаконно перевело на рахунок підприємства-постачальника в загальному 32,6 млн гривень у вигляді податку на додану вартість", - йдеться в повідомленні.

Крім того, додатковими угодами до окремих договорів була безпідставно збільшена ціна поставлених касок і бронежилетів, що призвело до зайвих витрат на загальну суму понад 1,5 млн гривень.

"Обвинувальний акти щодо всіх зазначених осіб направлено до суду. З метою забезпечення відшкодування збитків накладено арешт на майно обвинувачених", - додали в прокуратурі.
http://nv.ua

  • Одер

    Найшли стрілочників.

Система Orphus