Ветерани АТО пообіцяли бойовикам тотальну блокаду окупованих територій за своїх побратимів | MILITARY NAVIGATOR
вет

Ветерани АТО пообіцяли бойовикам тотальну блокаду окупованих територій за своїх побратимів

Військовики, що вже відбули свій термін на передовій, пообіцяли антиукраїнським бойовикам повну блокаду всіх захоплених ними територій, якщо терористи не передадуть нашій стороні усіх полонених українців найближчим часом.

Заяву оприлюднив колишній керуючий командно-штабним машинним батальйоном спецпризначення НГУ "Донбас" Євген Шевченко на сторінці у Facebook.

"Ветерани війни висунули терористам і окупантам ультиматум - якщо протягом 7 днів всі українські військовополонені не будуть звільнені або обміняні, то ми почнемо тотальну блокаду окупованих територій. І побачимо, на скільки вас вистачить", - написав Шевченко у своєму блозі.23-26

Військовик також повідомив, що вже у найближчі дні буде створено Штаб блокади окупованих територій.

Варто згадати, як ветерани"Беркуту"  МВС України за наказом керівництва,  розчистили блокаду окупованого Криму.

Не забуваймо, що на третьому році російсько-української війни з тисячними жертвами та мільйонними біженцями, уряд України продовжує спонсорувати терористів через закупівлю до 9 млн тонн вугілля на рік на окупованих територіях Донбасу, вугілля постачається компаніями, які зареєстровані і сплачують податки в Україні. «Це не тільки компанії Ахметова» повідомив віце-прем'єр Володимир Кістіон.

 

Ненависники української держави останнім часом зробили багато гучних заяв щодо готовності обміняти українських вояків на своїх полонених поплічників. Але далі слів справа так і не просунулась.

Озброєні злочинці так званої ДНР висунули нові вимоги щодо обміну полоненими. Тепер вони готові обміняти 8 українців на 228 своїх поплічників. Таким чином, за одного українця просять 28 бойовиків.

Така інформація з'явилася на сайті "Донецкого агентства новостей".

Любительниця Януковича і Путіна представниця так званої гуманітарної підгрупи контактної групи ДНР Дар'я Морозова сказала, що їхня сторона готова обмінятися полоненими по формулі "42 на 228". Але найцікавіше в тому, що двома абзацами нижче вона говорить про іншу цифру. Тут фігурують 8 українських полонених.

Напередодні терористи гучно заявили, що готові обмінятися полоненими за формулою "всіх на всіх".

Понад два роки Донеччина перебуває під окупацією російської спецагентури та проплачених місцевих тітушок. Після інсценізованого референдуму 11 травня 2014 року вони проголосили так звану Донецьку народну республіку.

Система Orphus