В «Укроборонпромі» проведуть обшуки | MILITARY NAVIGATOR
802461

В "Укроборонпромі" проведуть обшуки

Печерський райсуд Києва дозволив військовій прокуратурі провести обшуки та вилучити документи в "Укроборонпромі" щодо співпраці "Оптимумспецдеталлю", "Інтер Сталь ЛТД" та фірмою "Ренал".

Про це пише видання "Наші гроші".

Зокрема, ці компанії підозрюють у фіктивній діяльності.

Як встановило слідство, у 2014-2015 роках Київський бронетанковий завод отримав 6 замовлень від Міністерства оборони на ремонт та обслуговування машин спецпризначення.

У звітах завод вказував, що в серпні-листопаді 2015 року нібито придбав мости до спецтехніки у фірми "Ренал". Ця фірма нібито зробила закупівлю мостів та комплектуючих у "Оптимумспецдеталі" та "Інтер Сталь ЛТД". А "Оптимумспецдеталь" нібито закупила військове обладнання у "Промомаркетгруп", "Наполі груп" та "Мідленд інвест".

При цьому прокуратура проаналізувала податкові накладні, однак не встановила фактів надання логістичних послуг щодо постачання товарів.

Більше того, директор та засновник "Промомаркетгруп" на допиті зізналась, що зареєструвала фірму за грошову винагороду і підприємництвом не займалася.

А колишній директор "Оптимумспецдеталь" розповів, що підприємство не мало складських приміщень. За його словами, компанію зареєстрували лише для заволодіння державними грошима.
http://24tv.ua/

  • Одер

    Попередили? Тепер ідіть, шукайте.

Система Orphus