В Україні успішно випробували нове ракетне озброєння (фото) | MILITARY NAVIGATOR
22

В Україні успішно випробували нове ракетне озброєння (фото)

На одному із полігонів України у п'ятницю відбувся успішний випробувальний запуск нового ракетного озброєння. Про це повідомив радник президента України Юрій Бірюков.

«Пастор схвалює! Щойно був проведений перший пуск нової ракети. Успішний. Точний», – написав Бірюков у Facebook.

За ходом випробувань спостерігав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, свідчать опубліковані Бірюковим фото після запуску ракети.

На фото, що опублікував Бірюков, також – пускова установка, імовірно, реактивної системи залпового вогню та ракетний боєприпас, який злітає у повітря.

Нагадаємо, у березні Турчинов повідомив про успішне випробування ракети українського виробництва.

«Ми почали вогневе випробування ракет українського виробництва, Сьогоднішній пуск показав, що наша ракета повністю виконала планові завдання, потрапила точно в заплановану ціль», – сказав він і додав, що розробка нового ракетного озброєння вітчизняного виробництва відбувається в рамках програми відновлення ракетного щита України. Тоді ж він повідомив, що це не єдина ракетна програма, над якою працюють українські вчені та оборонпром.

Завершився дуже важливий і масштабний етап вогневих випробувань ракет українського виробництва, відповідно до завдань програми, затвердженої Радою національної безпеки і оборони України.

Про це повідомив Секретар РНБО Олександр Турчинов з полігону, де відбувались випробування інформує прес-служба РНБО.

За словами Турчинова, "всі пуски ракет відбулися надзвичайно успішно".
 
"На відміну від російських аналогів, українські ракети - керовані, і саме тому більш ефективно і точно вражають цілі, що було доведено під час випробувань", - наголосив Секретар РНБО.
 
Турчинов наголосив, що окрім пусків ракет сьогодні також відбулося "тестування системи керування реактивної системи залпового вогню, яка створена українськими виробниками та забезпечує якісне управління вогнем і точне наведення ракети на ціль".
 
"Сьогоднішні успішні пуски ракет наші науковці, конструктори та виробники присвятили двадцятип'ятирічному ювілею незалежності України", - наголосив Секретар РНБО.

турчинов

турчинов

турчинов

турчинов

турчинов

турчинов

турчинов

Джерело: http://hromadske.ua/posts/http://ua.censor.net.ua/n403244

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus