«Укроборонпром» затоварюється у ворога та ще й за потрійною ціною — розслідування. ВІДЕО | MILITARY NAVIGATOR
hqdefault

"Укроборонпром" затоварюється у ворога та ще й за потрійною ціною — розслідування. ВІДЕО

В українській оборонці знову скандал - державна фірма "Укрінмаш", яка входить в концерн "Укроборонпром", купувала гусеничні стрічки для військової техніки і двигуни російського виробництва для бронетранспортерів БТР-70 за корупційною ціною.

Про це йдеться у вчорашньому сюжеті "Слідство.інфо"  http://newsvideo.su/video/5546808 .logo_uk

13-хвилинне відео -

Постачальником даної продукції виступила британська фірма "Rion Assets Company LTD".

Директором британського постачальника "Укрінмашу" виявилася громадянка сейшельських островів Селма Францис.

"Показовим є те, що банківський рахунок "Rion Assets Company LTD" відкритий в Латвії. Це стало поширеною практикою, коли компанії, помічені в різного роду угодах і відмиванні коштів, користуються послугами латвійських банків", - наголошується в сюжеті.

Реальних осіб, які стоять за "Rion Assets Limited LTD", журналісти "Слидства.інфо" знайшли в Києві. На переговорах з "Укрінмашем" британську фірму представляв житель столиці.

"В "Укрінмаші" довіреність представника британської компанії, питань не викликала, як і не викликало запитань те, що офіційною адресою для листування міжнародної компанії з Туманного Альбіону, в переговорах з "Енергоатомом", була вказана київська квартира", - йдеться в розслідуванні.18277

Офіційним представником британської компанії виявився житель Києва Роман Корнієнко. Контактну адресу "Rion Assets Limited LTD" - Київ, Дарницький бульвар, 3А.

За цією адресою зареєстроване ТОВ "Сплав-Україна" директором якої є Корнієнко Олександр Анатолійович, (ймовірно батько Романа Корнієнко), а єдиним власником цієї фірми виступає російське закрите акціонерне товариство "Сплав" з Новгорода.

Ця корпорація належить російській "Альфа-Груп" і виробляє обладнання для атомних електростанцій для багатьох країн колишнього Радянського Союзу.

До поставок продукції "Укринмашу", "Rion Assets Limited, LTD" взяла участь в тендерах "Енергоатому".

Згідно з документами, які є у журналістів, на закупівлю гусеничних стрічок українським підприємством було витрачено 121 200 доларів за 20 одиниць, або 6060 доларів за штуку. На закупівлю двигунів для БТР було витрачено 160 000 доларів за 20 одиниць, тобто 8000 доларів за штуку.

"Разом з тим середня ціна за такі двигуни становить близько 2, максимум 3 тисяч доларів, а це майже в чотири рази дешевше того, що "Укрінмаш" купив у британської прокладки", - наголошується в сюжеті.

280378_1
Тобто, як бачимо, мало того, що "Укроборонпром" закуповував продукцію, що виробляється в Росії (фашистська держава, визнана 27.01.15 Верховною Радою країною-агресором), так ще й платив за неї трикратну або навіть чотирикратну ціну.

 

Джерело: http://newsvideo.su/video/5546808
 

 

  • bxm

    дебилы блядь, вы радуйтесь, что вообще движки для БТРов смогли купить.... да по такой цене?... других двигателей в нужном количестве никто другой не продаст...

    либо БТРы в армии либо БТРы без двигателей в остойниках... третьего не дано...

Система Orphus