«Укроборонпром» відправив першу партію БТР-4М для ВМС Індонезії | MILITARY NAVIGATOR
IMG_0975

«Укроборонпром» відправив першу партію БТР-4М для ВМС Індонезії

Державний концерн «Укроборонпром» відправив першу партію БТР-4М для морської піхоти Військово-Морських Сил Республіки Індонезія. IMG-20160602-WA0002-696x448-696x448 Раніше «Укроборонпром» виграв тендер Міністерства оборони Індонезії на поставку 55 колісних броньованих машин, які призначені для заміни застарілих БТР-50.

Нова версія БТР-4М має двигун Deutz, бойовий модуль БМ-7 «Парус» та додаткові елементи корпусу, які покращують морехідні характеристики.

В червні 2016 року, делегація ВМС Індонезії провела в Україні успішні випробування нової модифікації бронетранспортера. Ukrainian Military Pagesфото © nangu.edu.ua 24 серпня, в соціальній мережі Twitter з'явилися фото судна «Texel» з українськими БТР-4М під час час проходження Босфору. БТР-4М для ІндонезіїБТР-4М для Індонезіїфото © twitter.com/YorukIsik

Корабель «Texel» з українськими бронетранспортери БТР-4М на борту був помічений під час проходження Босфорської протоки.

На верхній палубі корабля перебувало чотири бронетранспортери БТР-4М, при цьому два з них були оснащені бойовими модулями «Парус».

Довідка: БТР-4 «Буцефал» (англ. BTR-4 «Bucephalus») — повноприводний восьмиколісний бронетранспортер (БТР) з колісною формулою 8х8, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування (КБ ХКБМ), виготовляється на заводі імені Малишева.

БТР-4 «Буцефал» призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою. БТР використовують для оснащення підрозділів, здатних вести бойові дії в різних умовах, зокрема в умовах застосування противником зброї масового ураження.

БТР може бути базовою машиною для оснащення спеціальних підрозділів швидкого реагування і морської піхоти.

БТР-4 може виконувати поставлені завдання цілодобово, в різних кліматичних умовах, на дорогах з різним покриттям і в умовах повного бездоріжжя. Діапазон робочих температур повітря від −40 до +55 °C.6d212d3d-8d71-44ca-a3e5-ab67b2e81d41 БТР-4 використовується у війні на сході України на стороні української армії. «Буцефал» з екрануванням показав себе якнайкраще, пройшовши бойове хрещення, за півроку війни отримав понад 900 додаткових поліпшень.

Вартість БТР-4 варіюється від 1,1 до 1,6 млн доларів США залежно від озброєння і рівня захисту.BTR-4_operators

Джерело: http://www.ukrmilitary.com/uk.wikipedia.org/wiki/БТР-4

  • Свободный Человек

    Дизайн еще более конченый, чем советский! Надеюсь, для ВСУ они оставят старый дизайн!

    • Artan Petrov

      Твой коммент напоминает старый еврейский анекдот про то, что бить будут по морде,а не по фотографии в паспорте. "Буцефал" со своим дизайном прошел два года реальных боевых действий и с учетом полученных замечаний, именно в их ходе, доведен до настоящего уровня. Пусть "вылизанные" под корыто "иномарки" похвалятся таким опытом.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus