«Укроборонпром»: український ВПК виведено зі стану клінічної смерті | MILITARY NAVIGATOR
05160612_fb3423df15c010d7609f7d0769690ae1_large

"Укроборонпром": український ВПК виведено зі стану клінічної смерті

Заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Коробов вважає, що український військово-промисловий комплекс вийшов зі стану клінічної смерті.

Про це він заявив під час круглого столу в Інституті Горшеніна.46ea4230ff3d1317f6cc356c9f451605

"Оборонно-промисловий комплекс перебував у стані клінічної смерті, ми його вивели з цього стану. На сьогодні пацієнт швидше живий, стан стабільний. Ще не стабільно відмінний, але вже стабільно задовільний", - сказав він.

При цьому Коробов зазначив, що тепер стоїть завдання розвивати оборонну промисловість.

"В Україні на момент розвалу Радянського Союзу існувало три напрямки, які відповідали світовим стандартам, були лідерами. Це стратегічні ракетні комплекси, бронетанкові комплекси та кораблебудування. На сьогодні всі ці напрямки перебувають майже в поганому стані. Без інвестицій ми рухатися далі не зможемо", - сказав Коробов.

Топ-менеджер висловив думку, що ВПК потрібні західні інвестори, щоб через них потім виводити українську продукцію на глобальні ринки. Коробов додав, що українська продукція і зараз конкурентоспроможна, але тільки в дуже вузькому "сегменті країн радянського стандарту".

"Ми відкриємо можливість для досить широкого інвестування, в тому числі в стратегічні підприємства оборонного комплексу. Вже є рішення Ради національної безпеки про перший крок, який потрібно зробити в цьому напрямку. Більш ніж 90% підприємств оборонного комплексу пропонується перемістити з так званого сектору підприємств, які не підлягають приватизації, в сектор підприємств, які підлягають корпоратизації", - сказав заступник гендиректора "Укроборонпрому" Володимир Кострицький.

"Паралельно підготовлено цілу низку змін до чинного законодавства, яке повинно лібералізувати можливості створення спільних підприємств на базі державної власності", - додав Кострицький.

Джерело: http://ukr.lb.ua/economics/

  • Одер

    Так, так, виведений. Пустий цех, самотній робітник, старезний станок 1Е61 50-60-х років.
    Щоб вони всі скисли, ці "откатчики", рішали, бариги на чолі з Петею - президентом. Вибачаюсь.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus