Українсько-американські навчання Sea Breeze пройдуть 10–22 липня | MILITARY NAVIGATOR
99_tn

Українсько-американські навчання Sea Breeze пройдуть 10–22 липня

Цього року в маневрах на Чорному морі, окрім організаторів США та України, будуть задіяні військові частини 15 держав.

Українсько-американські військові навчання Sea Breeze пройдуть 10–22 липня на Чорному морі. У них візьмуть участь збройні сили загалом 17 держав. Про це йдеться в повідомленні командування збройних сил США в Європі (EUCOM).

Цього року в маневрах, окрім організаторів США та України, будуть задіяні військові частини Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Канади, Франції, Італії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Португалії, Туреччини та Швеції. Навчання пройдуть за участю підрозділів сухопутних, військово-морських сил, а також частин морського десанту.

Метою маневрів оголошено поліпшення взаємодії та гнучкості застосування збройних сил країн-учасниць, посилення засобів спільного завдання удару.

Будуть проводити відпрацювання військово-морських операцій з ізоляції поля бою, застосування засобів протиповітряної оборони, заходів із боротьби за живучість кораблів, пошуково-рятувальних операцій.

Організатори Sea Breeze стверджують, що їх проведення спрямоване на забезпечення стабільності в Чорноморському регіоні.

З американської сторони в Sea Breeze будуть брати участь два оснащені керованими ракетами кораблі – крейсер Hue City типу Ticonderoga та ескадрений міноносець Carney типу Arleigh Burke, один патрульний протичовновий літак Boeing P-8 Poseidon.

Загалом у маневрах візьмуть участь майже 800 військових моряків і морських піхотинців США.

Навчання Sea Breeze регулярно проводять із 1997 року. У 2016 році вони проходили 18–30 липня за участю військових моряків, спостерігачів та інструкторів із 16 країн. Тоді вчення охоплювали північно-західну частину Чорного моря, південь Одеської та частину Миколаївської областей.
http://gordonua.com

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus