Український універсальний телевізійний приціл для ведення вогню із закритих позицій | MILITARY NAVIGATOR
IMG_4878-696x464-696x464

Український універсальний телевізійний приціл для ведення вогню із закритих позицій

Науково-дослідний центр радіотехнічних і оптико-електронних систем «Обрій» представив свою нову розробку на міжнародній військовій виставці «Зброя та Безпека 2016» у Києві.

Фахівці компанії розробили новий універсальний телевізійний приціл «Матлаша», призначений для ведення вогню із закритих позицій. Відповідно до заяв розробників, новий прицільний комплекс дозволяє виконувати бойові завдання, не піддаючи ризику бійців штурмових і дозорних загонів.

Телевізійний прицільний комплекс «Матлаша» призначений для ведення вогню із закритих вогневих позицій та проведення штурмових і розвідувальних операцій в умовах щільної міської забудови і всередині житлових і промислових приміщень.

image

На руку бійця кріпиться спеціальний пристрій з екраном для виводу даних з встановленою на стрілецьку зброю камеру-приціл. Таким чином боєць може наводити свою зброю лишаючись у закритій і захищеній позиції і при цьому не видавати свою присутність. Сама камера-приціл легко монтується і переставляється на будь-який тип зброї і при цьому може застосовуватися і самостійно.

 
До складу нового комплексу «Матлаша» входить телевізійний приціл (з об'єктивами 25/35/50/70 мм в залежності від модифікації), пристрій для виводу даних, телескопічна штанга з високочутливою камерою й інфрачервоним модулем.

Більш детальну інформацію можна отримати у представників компанії за телефоном +38 067 460-08-90IMG_4878-696x464-696x464

Про вартість та можливість серійного виробництва даного пристрою, про наявність замовлень від українських силовиків  не повідомляється.

Джерело: http://defence-blog.com/army/ukrainian-company-showcases-new-generation-of-matlasha-gun-sight-system.html

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus