Україна запропонувала Індонезії купити літаки «Антонова» | MILITARY NAVIGATOR
1531788_900

Україна запропонувала Індонезії купити літаки "Антонова"

Підписано угоду про співробітництво в оборонній сфері.

Президент Петро Порошенко під час візиту в Індонезію обговорив з президентом цієї країни Джоко Відодо постачання в Індонезію літаків "Антонова".c79e02215abb

"Співпраця в космічній, енергетичній та оборонній галузях, постачання в Індонезію літаків "Антонов" і сільськогосподарської продукції, а також участь України в розвитку портової інфраструктури стали основними темами наших переговорів", - написав Порошенко у фейсбуці.

Він запросив Джоко Відодо відвідати Україну будь-якої зручної для нього пори.

Як повідомляє прес-служба президента України, протягом візиту було підписано угоду між Кабінетом Міністрів України й урядом Індонезії про співробітництво в оборонній сфері.

Нагадаємо, в п'ятницю Порошенко прибув з державним візитом в Індонезію. Перед цим він відвідав Малайзію.

Як відзначає Наталя Микольська заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України - торговельний представник України в своїїй статті "Що ми робимо в Індонезії та Малайзії" (http://biz.nv.ua/ukr/experts/mikolskaya/navishcho-mi-pojihali-v-indoneziji-i-malajziji-187532.html):

З боку Малайзії вже є пропозиція співпрацювати у виробництві бронетехніки і протитанкових озброєнь. Є інтерес до проектування патрульних катерів і налагодження їхнього подальшого виробництва. Індонезія готова закупити ліцензійні лінії випуску українських радіолокаційних систем. Її ВПС планують оновити  застарілий парк військово-транспортних літаків Hercules C-130 на українські АН-70. Тем для обговорення більш ніж достатньо. Напевно, будуть і сюрпризи.

Джерело: http://ukr.lb.ua/news/http://biz.nv.ua/ukr/experts/

  • Artan Petrov

    "А про КрАЗ... шкода їх, але якість там справді лайно." А на каком основании такой вывод о машинах, которые экспортируются в 60 стран мира? Туда что поставляются машины в т.н. "экспортном варианте"? Так должна быть военная приемка, есть сроки гарантии и т.д. Другой вопрос, кто садится за руль и где эксплуатируется машина и в каких условиях. Специалист "по средней температуре в больнице" несостоявшийся врач-анестезиолог Бирюков и по совместительству советник ПАПы по всем вопросам насчитал более 800 поломок у КРАЗов, правда ничего не сказал за какой километраж, в каких условиях, эксплуатации, но с удовольствием "лизнул" "Богдан" за МАЗы,которые еще и 100 км не проехали по асфальту.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus