Україна розробить нову 155-мм самохідну артилерійську установку | MILITARY NAVIGATOR
Oplot-art

Україна розробить нову 155-мм самохідну артилерійську установку

Український війсковий промисловий комплекс планує розробити нову 155-мм самохідну артилерійську установку (САУ) з більшим обємом боезопасу, та дальність стрільби. Розробка нової САУ буде проводитися відповідно до стандартів НАТО.

Це було підтверджено в ході доповіді начальника озброєння Збройних Сил України, Микола Шевцов під час міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку озброєння і військової техніки Сухопутних військ» у Львові, в травені 2017 року.

В Збройних Силах України на даний час працюють САУ 122-мм 2С1 «Гвоздика», 152-мм 2С5 «Гіацинт-С», самохідні 152-мм 2С19 Мста-С, буксирувані гаубиці 122-мм Д-30. Сучасні артилерійські бригади будуть доповнюватися новими 155-мм самохідними артилерійськими установками.

Нова самохідна гаубиця зможе використовувати всі стандартні 155-мм боєприпаси НАТО. Нова самохідна установка складається з 155-мм башти, яка встановлена на гусеничне шасі. Шасі буде використовувати багато компонентів з основного бойового танку Оплот.http://uprom.info/

  • Спиридон Дормидонт

    я надеюсь не в Харькове будут соберать

  • Melnik Alexandr

    Про план разработки этой САУ писали еще 27.12.2015. Прошло 1.5 года до сих пор планируем начать планировать САУ. С такими темпами планирования за смертью посылать только...Бюджет пилят и наплевать, что на фронте с палки уже стреляют

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus