Україна підписала з НАТО угоду про охорону таємної інформації | MILITARY NAVIGATOR
20140305_140305-nuc_rdax_775x516

Україна підписала з НАТО угоду про охорону таємної інформації

Угода України з НАТО має наблизити відповідні національні процедури до натівських стандартів.

Голова СБУ Василь Грицак і директор офісу безпеки НАТО Тодд Браун підписали угоду щодо охорони інформації з обмеженим доступом.завантаження

Як повідомляє прес-служба СБУ, Грицак підписав угоду від імені уряду України. Угода деталізує процедури взаємної охорони інформації з обмеженим доступом, передбачені загальною Угодою про безпеку між Україною і НАТО від 1995 року, та має наблизити відповідні національні процедури до натівських стандартів.

Грицак повідомив, що концепція реформування, яка перебуває на розгляді РНБО, передбачає перетворення СБУ на службу безпеки, яка відповідає євроатлантичним стандартам.

Також сьогодні в Національній академії СБ України заплановано відкриття циклу навчальних курсів з реформування служб безпеки, організованих Міжнародним секретаріатом НАТО. Передбачається, що до кінця року іноземні партнери поділяться своїм досвідом з удосконалення законодавства у сфері безпеки і оборони, реалізації заходів реформування, комунікації із суспільством тощо.

На сьогоднішній день відносини України і НАТО характеризуються терміном "особливе партнерство", хартія про яке була підписана в далекому 1997 році. З тих пір змінилося дуже багато, навіть в інерційному середовищі світової політики, і ці зміни створюють абсолютно нову атмосферу для взаємин України та альянсу.

За даними останнього опитування фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова, у разі референдуму більшість українців проголосували б за вступ у Північноатлантичний альянс: 78% - за, 17% - проти при явці в 58%.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/

  • ух-єх

    Значит скоро информация от разведки НАТО будет поставляться нашим фактически онлайн. .естесссвенно не вся, что нам бы хотелось, но это, думаю, важная новость

  • Diamond Entri

    Для того, чтобы обеспечить высокий уровень сохранения информации, нужно прежде всего чиновникам из контрразведки поднять жопы и начать ловить российскую агентуру, которая действует нагло, не скрываясь. О какой секретности идет речь, если мы всех насмешили историей с Савченко, допустив человека находящегося в разработке у фсб , в правителство (!). А история с российским шпионом Богдановым, вообще ни в какие рамки не укладывается. Да что говорить, у нас российские шпионы были допущены к избирательной компании и теперь они сидят в Верховной Зраде, занимаясь вредительской деятельностью такого масштаба, которой позавидовал бы сам изобретатель троянского коня. Лично я твёрдо убеждён, что это гнилое коррумпированное болото, которое Порошенко и Ко создали и поддерживают, ничего продуктивного сделать не сможет. Все что они делают, это пускают пыль в глаза и занимаются личным обогощением. История знает немало примеров, когда возглавляемое такой жадной и прогнившей олигархической верхушкой государства, просто не могли устоять перед внешними угрозами и рассыпались. Но видимо наши сегодняшние олигархи не читают книг и не интересуются историей.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus