Угоди по обороні з США спростять вихід американської зброї на ринок України — Чалий | MILITARY NAVIGATOR
5923d23e6b327

Угоди по обороні з США спростять вихід американської зброї на ринок України - Чалий

Домовленості з американською стороною про підписання двох угод в оборонній сфері будуть сприяти політичному розв'язанню Білого дому про надання Україні летальної зброї.

Про це повідомив посол України в США Валерій Чалий в інтерв'ю Укрінформу.

"Що стосується угод, то перше - це угода про взаємні оборонні закупівлі, друге - про ведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. Обидва документи сприятимуть військово-технічному співробітництву, а також спростять вихід американської продукції озброєнь на український ринок і, відповідно, української - на ринок США ", - зазначив український дипломат.

За його словами, ці угоди "допоможуть імплементації політичного рішення (про зброю для України), яке на сьогодні у Білому домі ще не прийнято".

Також, за результатами зустрічі він висловив переконання, що зараз відбуваються серйозні зміни в підходах американської адміністрації.

Посол нагадав, що потужна політична підтримка надання Україні летальної зброї існує в обох палатах Конгресу США.

"Крім того, що змінилося і чого не було в останні роки - це офіційний запит Білого дому в бюджеті 2018 року, в якому визначається можливість саме надання летальній зброї оборонного характеру", - зазначив український посол.http://nv.ua

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus