УДАРНІ ВЕРТОЛЬОТИ МІ-24ПУ1 ГОТОВІ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ АРМІЙСЬКІЙ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ | MILITARY NAVIGATOR
ukroboronoprom-peredal-ukrainskim-voennym-novye-vertolety-mi-24pu1

УДАРНІ ВЕРТОЛЬОТИ МІ-24ПУ1 ГОТОВІ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ АРМІЙСЬКІЙ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ

ДП “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, готовий передати Збройним силам України одразу три новітніх ударних вертольота Мі-24ПУ1. 20120525164305

Роботи над створенням повітряних машин були виконанні у рамках Державного оборонного Замовлення для армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних сил України.

“Мі-24ПУ1 повністю відповідають всім вимогам сучасної війни, оснащені передовою електронікою, ефективною системою захисту та потужним озброєнням. Саме така техніка необхідна захисникам нашої країни. І ДК “Укроборонпром” продовжує насичувати нею Збройні сили України”, – заявив очільник ДК “Укроборонпром” Роман Романов.

Слід зазначити, що під час розробки Мі-24ПУ1 особливу увагу було приділено підвищенню захисту ударного вертольоту. Вітчизняні фахівці встановили на нього надсучасний комплекс захисту АДРОС, від ніжинського НВК “Прогрес”. Цей комплекс збиває с курсу ракети з тепловим наведення, завдяки чому повітряна машина захищена від переносних зенітно-ракетних комплексів типу “Ігла” та Stinger, а також ракет “повітря-повітря” типу Р-60 та Р-73.

Для знищення противника Мі-24ПУ-1 оснащений надпотужною 30-мм автоматичною гарматою та різноманітним ракетним озброєнням, включаючи високоточні протитанкові керовані ракети.

Під час створення Мі-24ПУ-1 було вирішено завдання із підвищення швидкості та маневреності, для чого на ударний вертоліт встановлено нові вітчизняні двигуни. Окрім того можливості повітряної машини значно розширилися завдяки сучасним прицільним та навігаційним комплексам, які дозволяють ефективно виконувати завдання навіть у повній тьмі.

my-24

“Мі-24ПУ1 від ДП “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН”, став результатом ефективної праці колективів підприємств ДК “Укроборонпром” та стратегічного міжнародного співробітництва із партнерами України у світі, які постачають для українського вертольоту сучасну електроніку”, – підкреслив голова ДК “Укроборонпром” Роман Романов.

Джерело: http://ukroboronprom.com.ua

Зауваження: 

25 травня 2012 року на озброєння Збройних сил України, після глибокої модернізації, було прийнято гелікоптер Мі-24ПУ1. Відповідний указ підписав Міністр оборони України Дмітрій Саламатін.

Щоправда, на думку військових експертів, захист від стрілецької зброї, зокрема, від крупнокаліберних кулеметів залишився колишнім, на рівні «афганської війни». Як і раніше, дуже вразливі від зосередженого вогню, навіть автоматів «Калашникова» лопаті гвинтів. Тут є над чим попрацювати фахівцям в області захисту.

Практично неможливо захистити вертольоти також від пострілів реактивних протитанкових гранат. Щоправда, це стосується не тільки стареньких Мі-24, але і новітніх АН- 64D.

Незважаючи на те, що до складу індивідуального спорядження екіпажу включені захисні авіаційні шоломи ТНL-5NV з окулярами нічного бачення РNL-3, вертоліт володіє дуже обмеженими можливостями застосування озброєння вночі, на рівні старого Мі-24П. По суті, незважаючи на заяви, Мі-24ПУ1 є денним вертольотом і поступається старій російській версії Мі-24ПН. mi24pn-3Також нічого не вказано про наявність у льотчиків протилазерного захисту для очей.

Експерти оцінюють українську модифікацію, як дуже бюджетну, яка є, по суті, капітальним ремонтом з помірним поліпшенням деяких характеристик.

Джерело: http://wartime.org.ua/

  • Одер

    На 100% згодний із зауваженням.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus