У НАТО почали готувати свою відповідь гібридним загрозам | MILITARY NAVIGATOR
image

У НАТО почали готувати свою відповідь гібридним загрозам

Альянс стикається з гібридними сценаріями, в яких задіяні приховані сили.

В НАТО розробляють власну концепцію реагування на загрози гібридних воєн. Обговорення йде на рівні міністрів оборон країн альянсу.

"Зараз ми стикаємося зі сценаріями, коли початок кризи неочевидно, з гібридними сценаріями, де діють недержавні і приховані сили", - заявив верховний головнокомандувач сил НАТО з питань трансформації Дені Мерсьє, повідомляє Financial Times.

Він зазначив, що концепція "буде заснована на первинній стратегічній оцінці подій, що розгортаються, на основі незасекреченной інформації".

В ході підготовки концепції буде проаналізовано дані військової розвідки, інформація у вільному доступі в інтернет, дані дипломатичних джерел, аналітичних центрів, дослідних інститутів.

Нагадаємо, що про "гібридну війну" найчастіше говорять саме у зв'язку з діями Росії на сході України. 

Радник президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін раніше зазначав, що навіть якщо військові дії в Донбасі не відновляться, або не наберуть повномасштабного характеру, як це було в період літа 2014-го — зими 2015-го, і навіть якщо російська сторона виконає абсолютно всі пункти Мінських угод і поверне контроль над кордоном України, — навіть у такому випадку гібридна війна не припиниться і буде трансформуватися лише частково.

Джероело: http://dt.ua/WORLD/u-nato-pochali-gotuvati-svoyu-vidpovid-gibridnim-zagrozam-215668_.html

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus