У Білому домі повідомили, що Трамп підтримує посилення санкцій щодо Росії, Ірану та КНДР | MILITARY NAVIGATOR
70_tn

У Білому домі повідомили, що Трамп підтримує посилення санкцій щодо Росії, Ірану та КНДР

Адміністрація президента США Дональда Трампа вивчає пакет нових санкцій щодо Росії, Ірану та КНДР, який 25 липня схвалила Палата представників Конгресу США.

Президент США Дональд Трамп підтримує нові санкції щодо Росії, Ірану та КНДР. Про це заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, повідомляє відомство. "Президент підтримує жорсткі санкції проти Північної Кореї, Ірану та Росії.

Білий дім вивчає законопроект Палати представників і чекає на остаточний варіант в офісі президента", – зазначила вона.

Палата представників Конгресу США підтримала законопроект про нові санкції 25 липня. Після цього документ передадуть на розгляд у Сенат, а далі – на затвердження Трампа.

23 липня в Білому домі заявили, що "провели роботу з Палатою представників і Сенатом і задоволені тим, що змогли внести необхідні зміни".

До цього директор із законодавчих питань Білого дому Марк Шорт зазначав, що адміністрація Трампа підтримує запровадження нових санкцій, однак виступає проти обмежень повноважень президента, які передбачав попередній проект S.722 (його підтримали в Сенаті, але не виносили на голосування в Палату представників через процедурні норм).

Новий законопроект H.R.3203, який підтримали конгресмени, зобов'язує президента США заздалегідь узгоджувати з Конгресом будь-яке пом'якшення або скасування санкцій. Голова Білого дому не зможе зняти обмежувальні заходи особистим указом, як це було раніше.

http://gordonua.com

Система Orphus