Турція союзник, чи бізнеспартнер? | MILITARY NAVIGATOR
Turkey's President Recep Tayyip Erdogan (L) welcomes Ukraine's President Petro Poroshenko (R) as they review a Guard of Honour during an official welcoming ceremony  in Ankara, on March 9, 2016. / AFP / ADEM ALTAN        (Photo credit should read ADEM ALTAN/AFP/Getty Images)

Турція союзник, чи бізнеспартнер?

На виставці Indo Defence-2016 керівництво ДК “Укроборонпром” провело зустріч із представниками Міноборони Туреччини. Предметом переговорів стало подальше розширення співробітництва у оборонній сфері. На зустрічі були присутні заступник Генерального директора ДК “Укроборонпром” Володимир Кострицький та заступник Голови Міноборони Туреччини Суай Алпаєм.

Зазначимо, що подальше розширення співпраці із Туреччиною, враховуючи її членство у НАТО, має важливе значення для оборонних комплексів обох країн. Це дозволить направити спільні зусилля на створення нових зразків сучасного озброєння за стандартами НАТО та підвищити рівень взаємовигідної співпраці та партнерства із західними партнерами України.

Нагадаємо, що у рамках міжнародної виставки “Зброя та Безпека”, яка пройшла у жовтні цього року у Києві, між підприємством Концерну ДП “Укрінмаш” та турецькою оборонною компанією Havelsan був підписаний договір  про співпрацю у виробництві пасивної радіолокаційної станції на потужностях підприємств “Укроборонпрому”.1413521403_1024px-55zh6m_nebo-m_mobile_multiband_radar_system_-02-1100x530

А тим часом, 1 листопада 2016 р Начальник Генерального штабу Туреччини генерал Хулусі Акар прибув до Москви на офіційне запрошення Начальника ГШ ЗС РФ генерала Валерія Герасимова.

1-1-696x377

За повідомленням турецької сторони, генерали мають обмінятися даними стосовно можливої співпраці та обговорити ситуацію в Сирії. Справжня мета візиту невідома, проте, експерти вважають, що йдеться про переговори щодо військової співпраці і обговорення регіональних проблем.

Вважається, що Туреччина має намір за будь-яку ціну виправити військові стосунки з РФ, які суттєво погіршилися минулого року після того, як 21 листопада 2015 р турецькі ВПС збили російський бомбардувальник.
В такому випадку, Росія може двічі використати таке покращення, адже таким чином вона може поглибити військове співробітництво з країною НАТО, що має одну з потужніших і сильних армій, що в контексті подій на території в Сирії матиме для росіян додаткове значення.

Життя в котре переконує нас, що держави не мають ні вічних союзників, ні вічних ворогів, вічними є лише власні інтереси.

Джерело: http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/http://defence-ua.com/

  • Олег Рабий

    Туреччина !!!!

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus