Трамп запропонував проросійському екс-генералу посаду радника з нацбезпеки | MILITARY NAVIGATOR
1200x-1-1100x530

Трамп запропонував проросійському екс-генералу посаду радника з нацбезпеки

Колишній керівник розвідувального управління Пентагону генерал у відставці Майкл Флінн, відомий своїми проросійськими поглядами, отримав пропозицію від обраного президента США зайняти посаду радника з питань національної безпеки.

Про це повідомив у четвер ввечері центральний американський телеканал CNN із посиланням на джерела в перехідній команді Трампа.

"Обраний президент США Дональд Трамп запропонував відставному генерал-лейтенанту Майклу Флінну посаду радника з питань національної безпеки", - зауважив телеканал.

Водночас, поки не відомо, чи прийняв Флінн цю пропозицію, йдеться в матеріалі.

57-річний генерал Флінн був одним з головних радників та високопоставленим представником мільярдера під час його президентської кампанії. Він представляв кандидата на мітингах та виступав у якості головного прихильника дописів Трампа на Твітері.54_main.1479442357

Призначення на цю посаду не вимагає процедури затвердження Сенату, що особливо зручно для обраного президента, оскільки Флінн має "довгу історію спірних зауважень та був звільнений з посади директора Агентства військової розвідки в 2014 році адміністрації Барака Обами". У Пентагоні стверджують, що генерала "попросили" достроково залишити посаду через його "спірний стиль управління".

В Україні генерал Флінн відомий своїми проросійськими заявами, а також виступами на підтримку позиції Кремля на державному англомовному телеканалі РФ "Russia Today". maxresdefault-1Під час кампанії Трампа він майже на регулярній основі давав коментарі як експерт особисто Маргариті Симонян – головному редактору RT. У своїх виступах він часто стверджував, що "Росія має свою стратегію національної безпеки, і США повинні поважати її" та наполягав на необхідності більш тісної взаємодії з Кремлем.

Крім того, Флінн був помічений за одним столом поруч із президентом РФ Володимиром Путіним під час одного з банкетів на честь RT.

Посмотреть изображение в Твиттере

Варто також зауважити, що в команді Трампа розглядали кандидатуру Майкла Флінна на позиції міністра оборони та керівника ЦРУ/директора національної розвідки.

Джерело: http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus