Світ поважає тільки силу. Алеппо як урок для українців | MILITARY NAVIGATOR
B8AAD97F-0EA3-405E-80CF-0DEF0BB0A023_cx0_cy7_cw0_w987_r1_s_r11

Світ поважає тільки силу. Алеппо як урок для українців

"Вони не воюють, вони знищують", - відомий український волонтер, громадський активіст Юрій Касьянов порівняв зруйновані російськими військами міста Горзний та Алеппо.

"Це - зруйнований Грозний. А це - знищений Алеппо. Вони не воюють, вони знищують. Азіатчина в чистому вигляді - загальне руйнування і масові вбивства", - прокоментував Касьянов опубліковані на своїй сторінці в Facebook фото двох вщент зруйнованих міст.

Все ж залишається без відповіді найбільш велике і складне питання: чому Росія так грубо зневажає міжнародні закони, правила і конвенції?

З 1991 року Росія була в центрі розслідування справ про шахрайство, пов'язаних з грошима МВФ, не виконувала зобов'язань по виплаті боргів, нехтувала нормами міжнародного права, порушуючи права людини під час війни в Чечні, здійснювала кібератаки на Естонію, розв'язала війну в Грузії, анексувала Крим, і безсоромно збрехала про катастрофу збитого над Україною у 2014 році Boeing 777.

Росія, схоже, вважає, що загальноприйняті правила на неї не поширюються. У той час як до інших ті ж правила вона застосовує з готовністю. Такі викривлені погляди Кремля на життя.

Касьянов назвав росіян страшним і в той же час слабким ворогом, бо "без своїх військових машин вони просто натовп дикунів".

"А для нас черговий урок - горезвісне "міжнародне співтовариство" не заступається за слабких. Світ поважає тільки силу", - написав Касьянов.

Джерело: https://www.facebook.com/brtcomua/posts/http://uainfo.org/blognews/

Система Orphus