СТВОРЕНО ПРОЕКТ ЛІТАЮЧОГО ПІДВОДНОГО БЕЗПІЛОТНИКА | MILITARY NAVIGATOR
170302_innocorp-submurres_0

СТВОРЕНО ПРОЕКТ ЛІТАЮЧОГО ПІДВОДНОГО БЕЗПІЛОТНИКА

Зареєстрована в США китайська компанія InnoCorp розробила проект безпілотного підводного човна, здатного діяти як у воді, так і в повітрі під назвою SubMurres, що відкриває неабиякі перспективи для вирішення як цивільних, так і військових завдань. Схему нового безпілотника захищено патентом.

У повітрі апарат рухається за допомогою чотирьох пропелерів, що у підводному стані ховаються всередині корпусу. У воді він рухається за допомогою двох звичайних гребних гвинтів, що встановлено в спеціальних тунелях. Електричні двигуни отримують живлення від дизель-генератора з акумуляторною батареєю.

170302_submurres-podwoda_1

Безпілотний апарат SubMurres може стартувати і рухатись як вертикально, так і горизонтально. Після складання повітряних лопатей він також може рухатись і під водою.

Під водою SubMurres рухається за рахунок двох гребних гвинтів, встановлених в тунелях. (Малюнок: InnoCorp)

Апарат може діяти цілком автономно, він матиме невелику надбудову з перископом та системами зв’язку. Всередині корпусу може бути розміщене обладнання для спостереження за обстановкою та озброєння. SubMurres можна запускати з поверхні води, з берега, з борту вертольота. Відповідно, він після виконання завдання може прийматися на будь-яку з перелічених платформ.

В даний час триває виготовлення та випробування компонентів конструкцій майбутнього апарату, прототип якого, як повідомляється, може бути готовий вже через 3-6 місяців.

Поряд з цим, компанія InnoCorp продовжує розробку безпілотників з іншими конструктивними схемами, наприклад, з трьома повітряними пропелерами.
https://defence-ua.com/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus