США та Китай вперше випередять Росію за кількістю космічних запусків | MILITARY NAVIGATOR
soyuz-rocket4-680x471

США та Китай вперше випередять Росію за кількістю космічних запусків

Російська Федерація за підсумками 2016 року вперше проведе менше космічних запусків, ніж США та Китай, повідомив журналістам у вівторок перший заступник глави Роскосмосу Олександр Іванов.

"У нас в цьому році вперше буде кількість пусків менше, ніж у США і Китаю", — сказав він на конференції в Корольово.aa67b58fd4e9-tn2

За його словами, це сталося з причини того, що в рамках федеральної космічної програми стояли інші завдання, а саме — створення безлічі орбітальних угруповань.

"Федеральна космічна програма спрямована і сформована так, щоб в першу чергу відродити орбітальне угруповання. Ми в інтересах ФКП скоротили запуски.

Створено орбітальне угруповання зв'язку, орбітальне угруповання ДЗЗ, створено ряд угруповань військового призначення, перша задача ФКП була націлена саме на це", — уточнив Іванов.

Також перший заступник глави Роскосмосу Олександр Іванов заявив журналістам, що черговий секвестр Федеральної космічної програми Росії поставив під питання виконання держоборонзамовлення .

"Космічна програма раз за разом скорочується, в березні її прийняли, зараз черговий секвестр, ми розбираємося, як нам захистити держоборонзамовлення", — сказав він на конференції в Корольово.

Джерело: https://ria.ru/science/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus