Состоялся первый полёт Ан-178 с новым двигателем Д-436-148ФМ | MILITARY NAVIGATOR
NlN5Lili1QM

Состоялся первый полёт Ан-178 с новым двигателем Д-436-148ФМ

05 февраля 2016 года в Киеве состоялся первый полет Ан-178 с "родным" дигателем Д-436-148ФМ, подвешанным к левому пилону. Самолет поднялся в воздух в 11 часов 35 минут (UTC). Первый полет продолжался 27 минут.

С момента первого полета, состоявшегося 07 мая 2015 года, самолет Ан-178 совершил почти 40 полетов, а общее время налета превысило 107 часов. На самолете, на период отсутствия штатного двигателя Д-436-148ФМ, были установлены классические двигатели Д-436-148, используемые на пассажирских самолетах Ан-148/158.

Двигатель Д-436-148ФМ разрабатывается совместно украинским производителем "Мотор Сич" и корпорацией "Ивченко-Прогресс" специально для нового украинского транспортного самолета Ан-178. Первый пробный запуск ТРДД Д-436-148ФМ сертификационного профиля состоялся с задержкой от плана на 1 год, 9 декабря 2015 года.

Д-436-148ФМ отличается от его предшественника — Д-436-148, установленного на пассажирских Ан-148 и Ан-158, увеличенной тягой на всех основных режимах работы двигателей, а на взлетном режиме тяга увеличена с 6570-7010 кгс до 7880 кгс, улучшенными эмиссионными характеристиками.
Также, для снижения уровня шума в профиль двигателя внедрены эффективные звукопоглощающие конструкции.

В конструкции базового Д-436-148 были установлены полые вентиляторные лопатки, а в новом двигателе применен вентилятор с широкохордными лопатками. Корпус вентилятора стал больше, а значит, через двигатель теперь проходит больше воздуха. Генератор остался тот же, что и на Д-436-148, но применена новая задняя опора. Также изменились агрегаты и наружная обводка.

Обновленный двигатель назван в честь Фёдора Михайловича Муравченко — генерального конструктора ЗМКБ «Прогресс» доктора технических наук, профессора, член-корреспондента Национальной академии наук Украины, лауреата государственных премий СССР и Украины, кавалера многих орденов и медалей. При непосредственном участии и под руководством Ф.М. Муравченко были созданы авиационные двигатели, которые эксплуатируются на самолётах Як-42, Ан-72, Ан-74, Ан-124 «Руслан», Ан-225 «Мрія», Ан-140, Ту-334, Бе-200, Як-130, Ан-74ТК-300, Ан-70, Ан-148 и на вертолете Ми-26.NlN5Lili1QM FT2WBRnM02U WNK_f4Y46Eg

vk.com/antonov_148

 • Андрій Костін

  Добре.

 • Шанувальник Антонова

  А чому тільки 1 двигун? Де правий? І що, відразу на основному літаку - що, літак для літаючої лабораторії вже не знайшли? Краще ризикувати єдиним Ан-178 ?? Звичайно, це ж Ківа - головне щоб гроші залишилися у себе: а чи не щоб развівадась авіація нашої рідної України. PS Слава Україні - героям слава! Ківу геть!

  • San

   Може досить паніку розводити?

   • Шанувальник Антонова

    Але це ж єдиний льотний експериментальний літак - якщо двигун вибухне, то літак може розбитися: а це один Ан-178. Як далі проводити випробування? Москалі ПД-14 на літаючу лабораторію Іл-76 поставили - так і робили в СРСР., І в інших країнах. Хоча Ви маєте рацію частково - зі стримі двигунами випробування все одно немає сенсу проводити: вони слабкіше. Треба було відразу Д-436-148ФМ зробити, іспитатать на літаючої лабораторії і ставити 2 двигуна на Ан-178. PS
    Це не соплі, а факти - вже скільки років Ківа управляє ГНТК, а літаків
    немає (треба не менше 1 на місяць) - ми люстріруем одних олігархів, а
    цього не чіпаємо ...
    Чому будується ще тільки 1 літак - всього для випробувань і сертифікації треба 5-6 літаків: 3-4 літаючих і 2 для вскяіх випробувань на міцність? PPS Я працював в авіації і знаю, як випробовуються літаки

    • San

     Ну давайте виходити з реалій сьогодення: є один зразок на крилі Ан-178. Мало? Так, мало, але більше поки нема. Є движок, який значно краще (принаймні за заявами виробника) підходить для вантажної машини, та й про необхідність ремоторизації 178-го не говорив тільки лінивий. Коли з'явиться другий літаючий борт - фіг зна. Що робити в даній ситуації? Брати і випробовувати що є. Це не "кошерно", не сперечаюсь, але інших варіантів немає. Не треба бачити в усьому тільки негатив. Добре, що хоч щось ще дихає, що працюють, що з'явилась нова мод. двигуна. Є позитив. З приводу Ківи: у нас більшість керівників такі, куди не плюнь влучиш в "ківу", тут проблема не стільки в персоналіях, скільки в системі. СИСТЕМА така, замість цьго Ківи, прийде інший "ківа".

     • Шанувальник Антонова

      Я з доводами погоджуюся;). Так, є тільки один літак - тільки ось якщо що з ним станеться, то буде втрачено і він, і двигун: це погано. Потрібно було відразу 3 літаки будувати - прибуток Антонова зросла в 10 разів. А
      побудували тільки один, другий ще не готовий - і він може бути для
      міцності віпробування. Вопрос - куди пішли гроші, якщо не в виробництво? Випробування - це 4-5 літаків: чому будується тільки другий, якщо є гроші? На другому можна відчувати навігаційні системи та вантажне обладнання. На літаку з одним новим двигуном льотчикам важко - у них відведення в сторону.
      А ось з приводу Ківі - хлопці і дівчата на Майдані вмирали, щоб не було більше олігархів: і авіаційних теж...

     • San

      Гроші - в офшорах. Так, одні вмирали, інші голосували...

     • Гость

      Есть доказательства, что у Кивы офшоры? Так почему вы еще не в суде?!

     • San

      Я десь написав, що у Ківи офшори????

    • Гость

     Оба-на! А ты уже и в авиации теперь работал?! Показания у тебя меняются, гнилой ольгинский тролль. Иди Ильюшин спасай и сухому 7 млрд. выплачивай.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus