Щось, як завжди, пішло не так — на Росії знову вибухнула (самоліквідувалася) ракета | MILITARY NAVIGATOR
21911

Щось, як завжди, пішло не так - на Росії знову вибухнула (самоліквідувалася) ракета

Менше двох тижнів тому в Росії (фашистська держава, визнана 27.01.15 Верховною Радою країною-агресором) стався зрив запуску ракети через аварійну ситуацію - пілотований пуск до МКС не відбувся через коротке замикання в ракеті-носії "Союз-ФГ". 27 вересня не захотіла «нормально» летіти ще одна російська ракета.

У Росії запуск однієї із двох ракет "Булава", проведений у Білому морі, завершився провалом.

0b868b06cadc40e22d27a868fcaf6323

Запуск ракети був проведений з борту ракетного крейсера "Юрій Долгорукий", що знаходиться в акваторії Білого моря.

Обидві ракети, запущені з підводного положення, повинні були вразити цілі на полігоні Кура на півострові Камчатка, повідомляє "Медуза" з посиланням на Міноборони РФ.

Запуск першої ракети відбувся успішно, "друга ракета після виконання першого етапу польоту самоліквідувалася", заявили в Міноборони Росії.

"Обидві ракети штатно вийшли з шахт підводного човна по заданій траєкторії. Бойові блоки першої ракети виконали повний цикл програми польоту і успішно вразили задані цілі на полігоні. Друга ракета після виконання першого етапу польоту самоліквідувалася", - повідомили в російському оборонному відомстві.

Нагадаємо, в листопаді минулого року цими ж ракетами стріляли з крейсера «Володимир Мономах». Тоді одна з ракет теж не долетіла до місця призначення, хоча Міноборони Росії відрапортувало про успішні випробування. Імовірно, росіяни пишаються «новітньою зброєю, що не має аналогів» - і справді, мало які ракети можуть похвалитись надійністю й точністю враження на рівні п’ятдесяти відсотків.

Всього випробування "Булави" проводилися 26 разів, вісім пусків, включаючи проведений 27 вересня, завершилися невдачею, ще два були визнані лише частково успішними.

На початку цього місяця стало відомо, що в лісовому масиві Пинежского району Архангельської області РФ впала і вибухнула ракета, запущена з космодрому Плесецьк. Хоча російські владоможці намагалися приховати від громадськості цей факт.

Протягом неповного місяця зафіксовано вже три неприємних випадки з запусками ракет в Росії!

Джерело: http://ipress.ua/news/http://uainfo.org/blognews/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus