Щоб привітати військових та волонтерів Президент відвідав передову під Горлівкою | MILITARY NAVIGATOR
8e2baa196d90497bda576f3f4e5f4077_1480945994_extra_large

Щоб привітати військових та волонтерів Президент відвідав передову під Горлівкою

Президент Петро Порошенко проінспектував опорний пункт на передовій, за 1 км від  Горлівки. Глава держави поспілкувався з військовослужбовцями Збройних Сил України, привітав військових із 25-ю річницею ЗСУ та вручив їм державні нагороди.

«Я дуже пишаюся, що за ці 2,5 роки ми створили такі Збройні Сили, які є найсильнішими в Європі. Я пишаюсь, разом з усім українським народом, такими Збройними Силами», - сказав Петро Порошенко.

«Сьогодні я тут, разом з вами, щоб подякувати вам за ту велику справу, яку ви робите», - сказав Глава держави.

Президент зазначив, що народ сьогодні довіряє українській армії так само, як і церкві. «За ці 2,5 роки ми пройшли дистанцію, коли добровольці трималися лише силою волонтерів, до армії, яка на сьогоднішній день є гордістю держави: своїм бойовим духом, своєю вмотивованістю, своїм патріотизмом, своїм професіоналізмом», - зазначив він.

Петро Порошенко підкреслив, що на сьогоднішній зустрічі присутні й ті, хто надає медичну допомогу та рятує життя нашим військовим, витягує з поля бою поранених, доставляє медикаменти і робить таку необхідну роботу, якої потребує наша армія.

«Я тут, щоб привітати вас із Днем волонтера, подякувати за ту велику роботу, яку ви робите. І  зробити те, що держава має зробити – нагородити державними нагородами і бійців Збройних Сил України, і наших волонтерів», - сказав Президент.

Президент також поспілкувався з волонтерами та вручив їм нагороди.

Відео

Джерело:http://www.president.gov.ua/news/

Система Orphus