Що показала експлуатація бронеавтомобіля «Варта» (ВІДЕО) | MILITARY NAVIGATOR
1468597719_sba-varta

Що показала експлуатація бронеавтомобіля "Варта" (ВІДЕО)

Представники компанії «Українська бронетехніка», які ще два роки тому виробляли пластикову тару, повідомляють про подальшу роботу над покращенням свого спеціалізованого бронеавтомобіля «Варта» (СБА «Варта»).13584175_1716699678592568_1937109738_n

Промоутери  СБА «Варта» запевняють, що  автомобіль на 50%  складається з українських комплектуючих (в перших машинах встановлювали шасі МАЗ-5434 з з обіцянкою замінити на TATRA, російський двигун ЯМЗ з обіцянкою замінити на американський Cummins, німецькі шини Continental з обіцянкою замінити на білоцерківські,  шведська сталь з твердістю 560, на 500 кілограмові бронедвері встановлені ручки та замки від американської TriMark Corporation).

210713ebaf9a0c1b356f8efc2effbafa

 МАЗ-5434 база для спеціалізованого бронеавтомобіля «Варта» (СБА «Варта»)

 

Демонстраційний зразок бронемашини був вперше представлений 7 грудня 2015 року в Києві. Як повідомив в інтерв'ю міністр внутрішніх справ України А. Б. Аваков, міністерство внутрішніх справ України підписало попередню домовленість на постачання до кінця 2015 року десяти бронемашин (які планувалось передати на озброєння поліцейського спецпідрозділу КОРД і Національної гвардії України) з можливістю збільшення державного замовлення до 100 бронемашин.

 

6a327cf7c7e915d5bb5a1a8f34c210d8
Цього ж дня секретар Ради національної безпеки і оборони України А. В. Турчинов повідомив, що вартість одного СБА «Варта» становить близько 5 млн. гривень. Крім того, він висловився на захист розробки (як сприяє підвищенню конкуренції серед українських виробників бронетехніки).

 

Станом на початок квітня 2016 року, вартість однієї бронемашини оцінювалася в межах 5,5 - 7,5 млн. гривень.
13 квітня 2016 року було оголошено, що вартість кожної з десяти бронемашин "Варта", замовлених для спецпідрозділу поліції КОРД, становить 5,8 млн. гривень, але ці машини не оснащені бойовим модулем.

Техніка війни. Зв’язок в АТО. Бронемашина Varta

Засоби військового зв’язку у ЗСУ. ДК “Укроборонпром” у ТОП-100 компаній світу. Фрегат “Гетьман Сагайдачний” біля АР Крим. Катери проекту “Гюрза-М” “Бердянськ” та “Аккерман” проти флоту Росії. Новий вертоліт VV-2. Мі-24ПУ1. Броньований рюкзак-трансформер. Тест-драйв спеціалізованого бронеавтомобіля “Варта” (Varta) та інші новини.

Популярне відео. Top video

 

"ВАРТА" представляється, як спеціальний бронеавтомобіль, що відноситься до класу MRAP (англ. mine resistant ambush protected - захищений від підриву і атак із засідок).

З січня по квітень 2016 року автомобіль пройшов відомчі випробування, що були організовані Міністерством оборони сумісно з МВС, ПСУ, НГУ, інститутами збройних сил України та МВС. Однак ні виробник, ні приймальна комісія не представили громадськості випробовувань на кулестійкість та підрив (очевидно з подальшим випробуванням на живих бійцях).
varta_5

На даний час на озброєнні спецпідрозділу КОРД є 10 екземплярів  СБА «Варта» .varta

Автор: MAJOR HORVAT

Источник: http://www.milnavigator.com/

 • Валерий

  Ракеты тактические до 4,5 тыс км ,типа Х-55, давай наземного , морского и воздушного базирования.А не эти игрушки.

  • bxm

   мы броневики не можем делать толком, куда уж нам ракеты осилить...

 • Дмитрий Донской

  Ракеты как раз уже много лет делаем на экспорт и причем не плохие.

 • Artan Petrov

  Для того, чтобы иметь представление о создании именно ВОЕННЫХ авто предлагаю ознакомиться со статьей как это делается в Беларуси. http://nevskii-bastion.ru/mzkt-500200/ То, что у нас используется как ВОЕННАЯ машина, бортовые двухосные МАЗ-Богданы в Беларуси используются как базовые с серьезной переделкой рамы и ходовой.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus