СБУ назвала кількість зниклих безвісти і полонених українців на Донбасі | MILITARY NAVIGATOR
1467078561-3918

СБУ назвала кількість зниклих безвісти і полонених українців на Донбасі

На Донбасі 494 українці вважаються зниклими безвісти, 110 осіб перебувають у полоні бойовиків. Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак на брифінгу в Краматорську.im578x383-ato-prison_zn.ua «Ми будемо робити все, щоб повернути всіх бранців додому. На сьогодні у полоні продовжують перебувати 109 (українців), з них нам відомо про місця конкретного перебування 57 (українців).

У Мінську попередньо представники так званих «ДНР», «ЛНР» визнали 47 осіб, що вони у них дійсно перебувають», - заявив він.

«Ми дійшли вже до того, що готові давати за одного (українського заручника) – трьох (бойовиків), аби нам тільки повернули наших хлопців», - заявив він.

«Ми підготували списки, ми ці списки вже неодноразово передавали на ту сторону в мінському форматі. Я сподіваюсь, що і по релігійній лінії нам допоможуть святі отці, щоб провести певну роботу, щоб це питання все-таки прискорити, повернення хлопців додому», - додав Грицак.

Україна наполягає на звільненні заручників у форматі «всіх на всіх», у тому числі українців, утримуваних в РФ.

Заступник Голови Верховної Ради України, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що в ОРДЛО процес звільнення заручників фактично заблокований. Крім цього, за її словами, бойовики вимагають амністії 600 злочинців і відмовилися від запропонованої українською стороною схеми обміну заручниками.

Джерело: http://www.unian.ua/society/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus