Санкції стрімко здувають військові амбіції РФ до розмірів ліліпутіна | MILITARY NAVIGATOR
1

Санкції стрімко здувають військові амбіції РФ до розмірів ліліпутіна

Нещодавно президент країни-окупанта Російської Федерації Владімір Путін заявив про те, що до 2020 року масштабне переоснащення російської армії і флоту досягне 80%! Зроблено це буде завдяки збільшенню навантаження на виробників військової техніки, а також надання всебічної підтримки з боку держави у вигляді інвестицій у військово-промисловий комплекс з держбюджету.putin_010616.t Російський ура-патріотичний сегмент одразу ж пожвавився, пророкуючи мало не «Судний день» для США у 2020-му році. Однак на цьому святі безумства якось аж надто довірливо поставилися до слів Путіна, який явно прикрасив потенціал і можливості ВПК сучасної Росії.

 

Що так само дивно, буквально перед виступом Путіна я публікував статтю «Наслідки санкційного режиму, або РФ третій рік у статусі країни-ізгоя», присвячену санкціям, накладеним на Росію країнами Заходу, і того, який від них ефект за минулі без малого три роки в певних галузях економіки країни. Причому охопив я лише деякі з областей, які познайомилися за такий короткий проміжок часу з «дном». А тепер, така гучна заява!

 

Гучну заяву на тлі стабільно низької ціни на нафту, що не дозволяє Росії рухатися за межі огорожі вольєру. Гучну заяву на тлі критичного дефіциту бюджету. Гучну заяву на тлі чергової порції санкцій від Мінфіну і Мінторгу США, підкріплених і ЄС... До речі, знову про пташок.

 

Мало хто звернув увагу, але накладені в кінці минулого тижня санкції Мінфіном США також торкнулися і такої компанії, як ТОВ «Ачим девелопмент», яка на 51% акцій є власністю «Газпрому» і займається видобутком газу в Сибіру. У свою чергу, 25% акцій цієї компанії володіє зареєстрована в Голландії «Газпром Ачим Б. В.», яка, як ви розумієте, ніякого відношення до цієї європейської країни не має. І весь цимес історії в тому, що «Газпром» пропонував австрійському паливному концерну OMV ці самі 25% в обмін на активи в проекті «Північний потік-2»!

 

Якщо хто ще не зрозумів, то США внесенням в санкційний список ТОВ «Ачим девелопмент», по суті, поставили хрест на проекті ПП-2, на який, до речі, Кремль дуже розраховував весь цей час. Але, добре, Бог з ними з санкціями і чорними дірками в бюджеті. Як показує досвід СРСР – гроші на армію й війну завжди знайдуться, як-ніяк, пенсіонерам можна відрахування в фонд заморозити до 2030 року, а зарплати почати виплачувати продуктовими картками, а чи буде толк?14 Для прикладу розберемо, які були плани у РФ до введення санкцій щодо ВМФ. Так, до 2020 року ВМФ РФ повинні були отримати 54 нових бойових надводних корабля, 16 багатоцільових підводних човнів і 8 стратегічних підводних ракетоносців проекту «Борей». Зокрема: 20 корветів проекту 20380 і 20385; від 5 до 10 малих ракетних кораблів проекту 21631; 14 фрегатів проектів 1135.6 і 22350, 6 ВДК проекту 11711; 4 УДК типу " Містраль...

 

В принципі, в очі нічого не впало? Звичайно ж, в першу чергу згадуємо злощасні УДК «Містраль», які через санкції плакали крокодилячими сльозами і які замінити вітчизняними аналогами, що «не мають аналогів», ВПК РФ не здатний.1 До «Мистралів» приєднуються фрегати проекту 22350, які зависають у повітрі через припинення поставок українських турбін, а пізніше йдуть з молотка в Індію. І, о жах, аналогічна доля спіткала і фрегати проекту 1135.6, які також не можливо добудувати без миколаївських турбін, а імпортозамістити велика наддержава силові установки не може, а тому і розпродає недобудоване.

 

ВДК проекту 11711 «Іван Грен» з горем навпіл побачив нарешті-то білий світ, після 12 років будівництва та він поки що в своєму роді один, але в експлуатацію так і не введений! А планували ж до 2020 аж 6... Встигнуть? Ні! Тому як з 2016-го було вирішено відмовитися від даного проекту.czcuaG9zdGluZ2thcnRpbm9rLmNvbS91cGxvYWRzL2ltYWdlcy8yMDE1LzA2Lzk2YTg2OTJlZDFkOTZiNGYzMDRlNThkYWI2ZDNmN2VlLmpwZw== І це тільки вершина айсберга, причому не лише у ВМФ. Здійснити переозброєння 80% армії це, як у правильному розумінні здійснити надходження у війська саме цих 80% нових зразків озброєння. І як це здійснять до 2020 року, якщо, наприклад, одних тільки Су-24 у ВКС РФ 220, Су-25 близько 195... Міг-29 та Міг-31 в загальній складності понад 550! Їх замінять новою технікою? Немає. Все, що зможуть з ними зробити – лише модернізувати. А це...legendarnie_samoleti_jurnal_10_s_modelu_su_24.3.product.lightbox А це зовсім інша розмова, коли на хвилі тотальної суспільної істерії, яку сіють ЗМІ з усіх боків, можна дуже навіть непогано попиляти залишки бюджетних грошиків. Поставити новий GPS навігатор на Су-24 і випустити сотню ПАК ФА Т-50 – це дві великіі різниці.

Джерело:http://zloy-odessit.livejournal.com/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus