Санітарний автомобіль «Богдан» на базі Great Wall після випробувань рекомендований до закупівлі МО | MILITARY NAVIGATOR
n555-a240de06bf645cad19dd3b312e362a99

Санітарний автомобіль "Богдан" на базі Great Wall після випробувань рекомендований до закупівлі МО

Державний науково-випробувальний центр Збройних сил Міністерства оборони України завершив визначальні випробування санітарного автомобіля класу А1 - Богдан-2251 (4x4) і рекомендував Міноборони закупити машини для потреб військових.

Згідно з прес-релізом корпорації "Богдан", відповідний акт підписаний в четвер.

 

"Санітарка" створена з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Автомобіль підвищеної прохідності побудовано на шасі Great Wall Wingle 5, – повідомили у прес-службі компанії.great-wall-wingle_3"Цей автомобіль призначений не лише для доставки поранених до шпиталю. Автомобіль може оснащуватись медичним обладнанням, необхідним для надання фельдшером необхідної долікарської допомоги безпосередньо під час транспортування", – підкреслив директор ТОВ "Дозор Авто" Ігор Осадчий.

Наразі українські військові відчувають гостру потребу в заміні парку старих санітарних авто та надходженні нових автівок. Вартість авто залежатиме від комплектації медичним та іншим додатковим обладнанням. Богдан-2251 повністю відповідає медико-технічному завданню Міністерства Оборони і вимогам до санітарних авто цього класу.

Санітарний модуль автомобіля виготовлено з використанням високоякісних матеріалів, що відповідають сучасним санітарним вимогам. Варто звернути увагу, що зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішнє оздоблення виконано з негорючих та зносостійких матеріалів.60_main_ukrСанітарна частина автомобіля належно захищена від вологи та пилу, обладнана локальною системою обігріву, системою вентиляції з очисними фільтрами повітря, зональною та загальною системою освітлення, передбачає можливість підключення електроприладів, салон обладнаний додатковим евакуаційним виходом та передбачає штатні місця встановлення типового обладнання.385876600

Модуль має спеціальні кріплення для демонтажу та підйому, тому за необхідності, при втраті чи поломці шасі, його можна швидко демонтувати та змонтувати на інше шасі.
pm794image001_08

Додаткова комплектація санітарного автомобіля Богдан-2251 може включати в себе світлозвукову сигналізацію, проблискові маячки, додатковий комплект акумуляторів, адаптер змінного струму (220 В), автономний опалювач Webasto (потужність – 4кВт), систему штучної вентиляції легенів, кисневий інгалятор КПІ-02, диспенсер, складані ноші з кріпленнями, набір медичних шин, парамедичний комплект "Медінт 1-M" та інше медичне обладнання, необхідне для надання долікарської допомоги.

Нагадаємо, на міжнародній виставці "Зброя та безпека 2016" АТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс" представила нові та вже добре відомі транспортні засоби військового призначення власної розробки та виробництва. Серед них легкі броньовані тактичні автомобілі "БАРС-6" та "БАРС-8", утилітарний легковий тентований пікап "Богдан Карго", вантажні повнопривідні Богдан КМ-450 (КІА Military) та Богдан HD-65 4х4 (Hyundai).

Всі автомобілі спроектовано та виготовлено або допрацьовано з урахуванням потреб Збройних Сил України та Національної Гвардії України для виконання різних бойових задач та забезпечення підтримки і логістики тилу.

Визначальні відомчі випробування проводилися з використанням танкодрому військової частини, навчального автодрому гвардійського центру Сухопутних військ ЗСУ та аеродромно-майнового комплексу "Співаки" в Чернігові.

За інформацією компанії, зацікавленість у придбанні санітарного автомобіля вже висловили прикордонники і підрозділи Нацгвардії, а експерти вважають його гідною заміною застарілих УАЗів. При чому Богдан-2251 (Great Wall Wingle 5) в 2,5 рази дешевший ніж раніше пропонований варіант Kia KM420.

kia_km420Kia KM420  розглядався, як один з варіантів заміни УАЗів 

Ще в липні місяці за успішними результатами дослідної експлуатації військова комісія рекомендувала МО України розглянути питання щодо прийняття на озброєння вантажних автомобілів Hyundai HD65, Hyundai HD120 та легкого тактичного автомобіля Great Wall Wingle 5.

Корпорація «Богдан», з метою перевірки експлуатаційних характеристик та якісних показників технічного стану і надійності, передала в зону АТО автомобілі Great Wall Wingle 5 та вантажні бортові автомобілі Hyundai HD 65, Hyundai HD 120. Випробування тривали у польових та бойових умовах проведення антитерористичної операції більш ніж півтора роки у діючій військовій частині.image

Техніка військового призначення випробовувалась в реальних бойових умовах та умовах бездоріжжя зони АТО контрольним пробігом (20тис. км та 60 тис. км). Військові високо оцінили тактико-технічні та експлуатаційні характеристики автомобілів, ступінь пристосованості до виконання тактичних військових завдань, відзначили надійність та зручність техніки.

Легкий тактичний автомобіль GreatWallWingle 5 згідно своїх технічних характеристик має всі необхідні властивості для успішного виконання тактичних бойових завдань: повний привід, вантажопідйомність до 1 тонни, рамний посилений кузов, кліренс – 20 см, двигун – економічний турбодизель об’ємом 2.0л , який видає 143 к.с. і максимальний крутний момент 305 Нм при 1800-2800 об./хв.,а наявність лебідки дозволяє витягнути повністю навантажений автомобіль до 3 тонн.

Джерело: http://konkurent.in.ua/news/volin/http://ua.interfax.com.ua/news/

  • Одер

    Попробували б не рекомендувати.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus