«Руки геть від пільг учасників і інвалідів війни!», — ветерани Афганістану мітингували під Радою. ФОТОрепортаж | MILITARY NAVIGATOR
640x360

"Руки геть від пільг учасників і інвалідів війни!", - ветерани Афганістану мітингували під Радою. ФОТОрепортаж

Під будівлею Верховної Ради відбувся мітинг ветеранів війни в Афганістані та учасників бойових дій.

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, мітингувальники вимагали не вводити монетизації пільг, а також переглянути проект закону про житлово-комунальні послуги і знизити комунальні тарифи.
 
Вони також тримають у руках плакати "Руки геть від пільг учасників і інвалідів війни!", "Афганці терплячі, але всьому є кінець" та ін.
Деякі з учасників мітингу налаштовані агресивно - вони пригрозили штурмувати Раду, якщо не будуть виконані їхні вимоги. Від учасників мітингу в Раду пройшла переговорна група, яка вимагала зустрічі з депутатами. До учасників акції протесту вийшли депутати від "Народного фронту" - глава фракції Максим Бурбак, а також депутат Андрій Тетерук. Вони кілька хвилин про щось спілкувалися з учасниками протесту біля поста охорони парламенту.
 
Станом на 13:00 майже вся площа під Верховною Радою заповнена учасниками акції протесту. Разом з тим, на площі також присутні активісти, які виступають проти експорту в Європу лісу-кругляка.

митингмитингмитинг

митинг
ФОТО: Наталія Шаромова, Цензор.НЕТ

Джерело:http://ua.censor.net.ua/p418239
Система Orphus