Російські командири вивели з ладу найновіший фрегат «Адмірал Ессен», що мав іти в Севастополь | MILITARY NAVIGATOR
d3d3Lndyay5ydS9mb3J1bXMvYXR0YWNobWVudC5waHA_X19pZD03MzU5NyZpdGVtPTQ5NTMzMiZkb3dubG9hZD0x

Російські командири вивели з ладу найновіший фрегат «Адмірал Ессен», що мав іти в Севастополь

У Калінінграді ( Кенігсберг, анексована Прусія) в ході ходових випробувань зіткнувся з пірсом нещодавно побудований і спущений на воду фрегат проекту 11356 «Адмірал Ессен».

При проведенні ходових випробувань наскочив кормою на причальний пірс заводу. В результаті зіткнення причальний пірс не постраждав, однак фрегат, що зіткнувся з ним, в достатній мірі пошкодив обшивку бортів і гребневі гвинти. Крім цього, значною мірою деформувався гребневий вал, що робить неможливим передислокацію «Адмірал Ессен» в Севастополь, що планувалося раніше.img_733180_171410043

Аварія, в ході якої новітній фрегат «Адмірал Ессен» пошкодив гвинти, сталася після того, як командир корабля підкорився прямому наказу заступника командира дивізії, який перебував на борту у момент швартування. Про це виданню Flot.com повідомили кілька джерел на Балтійському флоті.

Інцидент стався в листопаді в акваторії Балтійської військово-морської бази, безпосередньо перед запланованим виходом фрегата до місця постійної служби на Чорне море. Корабель в ході маневрування затягнув під гвинти швартовні бочки. Після цього «Ессена» поставили для ремонту в док на заводі «Янтар» в Калінінграді де він був побудований.

Як розповіли джерела (видання зазначає, що опитаних було четверо), командир «Ессена» капітан 2-го рангу Сєргєй Томашков через несприятливі погодні умови запропонував швартуватися за допомогою буксира. Однак заступник командира дивізії надводних кораблів Чорноморського флоту капітан 1-го рангу Віталій Звягінцев наказав швартуватися самостійно.В России о причальный пирс разбили "новейший" фрегат "Ад. Эссен"

«Скільки ми ходили з Томашковим — рік проходили випробування, — успішно швартувалися, жодної проблеми не виникло за весь час служби. Потім прийшло чорноморське командування і почало роздавати свої накази на підвищених тонах. І командиру кажуть, де йому швартуватися, а де немає», — цитує видання одного з джерел.

Ряд джерел зазначив, що Томашков продовжив безпосередньо керувати процесом швартування, не запропонувавши Звягінцеву вступити в самостійне командування кораблем (як це передбачено в таких випадках статтею 102 Корабельного статуту).

Є інформація, що командир фрегата арештований і поміщений під варту. Нагадаємо, що раніше в різні часові періоди були або заарештовані, або засуджені п'ять колишніх директорів заводу «Янтар» за злочини, пов'язані з розкраданням і масштабними фінансовими махінаціями.

Нагадаємо, що фрегат проекту 11356 «Адмірал Ессен» має водотоннажність приблизно в 4000 тонн при довжині корпусу 125 метрів і екіпажем в 180 матросів і офіцерів.

Як свідчать фахівці, «Адмірал Ессен» очікує довгостроковий і дорогий ремонт.

 

Джерело: http://interes-news.ru/lenta.ru/news/

  • Vladimir Vladimir

    \\похрн нехай хоть повбивають один одного

Система Orphus