РФ проводить військові навчання біля кордонів з Україною | MILITARY NAVIGATOR
750063

РФ проводить військові навчання біля кордонів з Україною

В рамках навчань сплановано проведення операції угруповання російських військ на одному із стратегічних напрямків.

20-а Загальновійськова армія Західного військового округу РФ, яка дислокується у Воронезькій, Брянській та Бєлгородській областях, піднята з навчальної тривозі в рамках командно-штабного тренування.0df9df0bc1f4 "За задумом тренування сплановано проведення операції угруповання військ (сил) на одному із стратегічних напрямків з використанням широкого спектру засобів ураження умовного противника. Штабам доведеться продемонструвати вміння оперативно оцінювати складну обстановку, виробляти правильні рішення та забезпечувати безперервне та стійке управління військами в умовах мінливої обстановки", - говориться в повідомленні Міноборони РФ.

"Тренування є плановим і проводиться у відповідності з програмою підготовки і діяльності сил (військ) ЗВО на 2016 рік", - стверджує російське відомство.d_sv9_S

Російські військові відпрацюють обмін інформацією з автоматизованою системою управління.

Раніше повідомлялося, що РФ створює в Ростовській області новий полігон, на якому планує розмістити знову створювану 150 мотострілецьку дивізію.

В той же час, посол Росії в Білорусі Олександр Суріков заявив, що створення нової військової бази РФ в місті Клинці Брянської області – це превентивна оборонна міра, пов'язана із зростаючим "радикалізмом" України.

Нагадаємо, що в Росії почалося формування трьох нових дивізій – двох в Західному і однієї – у Південному військовому окрузі. Також до західного кордону РФ перекидаються дві мотострілецькі бригади. Місцем дислокації одного з підрозділів – з Єкатеринбурга – якраз має стати місто Клинці.

В свою чергу, командувач сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес заявив, що збройні сили США додатково розмістять в Європі бронетанкову бригаду на умовах постійної ротації вже в лютому 2017 року.

Раніше повідомлялося, що НАТО розглядає можливість додаткового розміщення чотирьох батальйонів в Польщі та країнах Балтії, як відповідь на агресивні дії РФ у Східній Європі.

Джерело: http://dt.ua/WORLD/r

Система Orphus