Рада включила до порядку денного законопроект про відновлення курсу на членство в НАТО | MILITARY NAVIGATOR
нато2

Рада включила до порядку денного законопроект про відновлення курсу на членство в НАТО

Верховна Рада України включила до порядку денного законопроект 6470 про внесення змін до законодавства щодо відновлення курсу України на членство в НАТО, повідомила депутат фракції “Блок Петра Порошенка” Ірина Фріз.

“Законопроект передбачає внесення необхідних змін до законів України” Про засади внутрішньої і зовнішньої політики” і “Про основи національної безпеки України” для відновлення цілеспрямованого прагматичного курсу України на набуття членства в НАТО (як стратегічного зовнішньополітичного пріоритету держави)”, – написала І.Фріз у своєму Facebook у вівторок.

На її думку, такі зміни нададуть можливість чітко визначити зовнішньополітичний курс України щодо інтеграції в НАТО і будуть основою для подальшого формування стратегічних документів.

“Проект закону виправляє помилки 2006 року, а також 2010 року, коли керівництво держави того часу вилучило євроатлантичну інтеграцію з порядку денного зовнішньої політики України, що призвело до критичного зростання ризиків безпеки, анексії Криму та війни на Донбасі”, – зазначила депутат.http://mil.in.ua

  • opoffis

    Нато не спасет, А засосет... Потом нато будем ноги целовать и оно будет диктовать что и где и сколько нам размещать....

Система Orphus