Противотанковые комплексы «Стугна» и «Скиф» уже поступают в войска | MILITARY NAVIGATOR
10653790_17867844615458

Противотанковые комплексы «Стугна» и «Скиф» уже поступают в войска

Новые противотанковые ракетные системы «Стугна», которые по характеристикам близки к американским «Джавелин», уже производятся на оборонных предприятиях и поступают в войска.

Об этом в эфире 5 канала заявил генеральный директор государственного концерна «Укроборонпром» Роман Романов, пишет Апостроф.

«Новые противотанковые системы "Стугна" и "Скиф" есть в заказах от Минобороны, и мы их производим, и эти системы уже поступают в войска»,‒ сказал Романов.

e2d848e32526b5bba25de71d186819c7

  • Taras Tymchak

    Українсько-білоруський ПТРК "Стугна-П" далеко не "Джавелін"! Те саме, що казати "Таврія" це аналог "Хаммера" (теж має 4 колеса). Подивіться у "вікіпедію" - немає у "Стугни" ні "вистрілив та забув", ні ураження в дах танка, ні вбудованої ІЧ ГСН. За ТТХ - це урізаний російський "Корнет" (яким завалили пару наших БТР-4 «Буцефал», навіть з кумулятивними решітками) - калібр 130 замість 152, відповідно й дальність та бронепробиття нижчі- при тім що маса та габарити більші! Єдина перевага над російським "корнетом" це швидкість польоту ракети.

    • Крым- Украина!

      Ти читай більше вікіпедію, яку кацапи ж самі і пишуть, так вони тобі ще більше розкажуть. По характеристикам враження Стугна переважає Джавелін, а інше- ти зрівняй американський військовий бюджет, і наш, тоді розкажеш.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus