Прикордонники оштрафували 38 суден, які заходили в окупований Крим | MILITARY NAVIGATOR
image

Прикордонники оштрафували 38 суден, які заходили в окупований Крим

Співробітники Державної прикордонної служби України заявляють про оштрафування екіпажів 38 суден, які заходили в тимчасово окупований Крим.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

Зазначається, що у відомстві функціонує відділ із сучасною системою моніторингу надводної обстановки, яка дозволяє здійснювати дистанційний контроль за кораблями та суднами в акваторії Чорного та Азовського морів, а також річкової ділянки.A46D1EC6-311B-488D-BFB1-B7C6C1CED340_cx6_cy23_cw74_w987_r1_s_r1

«Завдяки ефективному застосуванню зазначеної системи вже притягнуто до відповідальності  команди 38 суден, які підозрюються у заходженні в порти тимчасово окупованої території АР Крим на загальну суму майже 240 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

Також сказано, що однією з важливих функцій відділу є підтримання інформаційної взаємодії з прикордонними службами причорноморських держав. В рамках співпраці здійснюється обмін інформацією щодо суден, які знаходяться під підозрою, мають небезпечний вантаж тощо.

Джерело: http://economics.unian.ua/transport/1506589-prikordonniki-oshtrafuvali-38-suden-yaki-zahodili-v-okupovaniy-krim.html

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus