Працівників оборонних підприємств відправлять у відпустку за свій рахунок | MILITARY NAVIGATOR
586996_main

Працівників оборонних підприємств відправлять у відпустку за свій рахунок

Недофінансування "Укроборонопрома" за державним замовленням за 2016 рік становить близько 1 мільярда гривень.

Романовповідомивпропроблемив "Укроборонпромі" Працівниківдвохобороннихпідприємств, щовходятьдоскладудержавногоконцерну "Укроборонпром" відправлятьувимушенувідпусткузасвійрахунок, невиключеноізвільненняперсоналу.

"Житомирський бронетанковий – близько 500 людей підуть у вимушені відпустки Львівський бронетанковий – 150", - повідомив гендиректор "Укроборонпрому" Роман Романов.tank_4

За його словами, недофінансування "Укроборонопрома" за державним замовленням за 2016 рік становить близько 1 мільярда гривень. У випадку подальших проблем з фінансуванням концерн може почати звільнення персоналу.

Романов заявив, що причина недофінансування оборонних замовлень криється в неефективній роботі Верховної Ради до прийняття необхідних законопроектів. Найімовірніше, мова йде про закон про спецконфіскацію.romanov

Раніше повідомлялось, що топ-менеджмент цілого ряду підприємств держконцерну "Укроборонпром" причетний до тіньових схем розкрадання державних коштів за допомогою конвертаційних центрів та підприємств з ознаками фіктивності.

Нагадаємо, за даними податківців, прокуратури, поліції і СБУ, послугами конвертаторів коштів на сьогоднішній день скористалися понад 30 підприємств ДК "Укроборонпром", а тіньовикам від оборонки слідчі органи інкримінують майже 300 млн грн викрадених бюджетних коштів.

Детальніше про масштаби розкрадання державних коштів менеджментом підприємств "Укроборонпрому" читайте у статті Дмитра Менделєєва "Шатуни з оборонки..." .

Більше читайте тут: http://dt.ua/ECONOMICS/

Система Orphus
Inline
Inline