Поставлено хрест на проекті важкої БМП на базі танка Т-64 | MILITARY NAVIGATOR
o-00003070-n-00005834

Поставлено хрест на проекті важкої БМП на базі танка Т-64

Проект створення важкої БМПТ-64 виявився нереалізованим з технічної точки зору.

Міністерство оборони України не включило в держоборонзамовлення на поточний рік розробку важкої бойової машини піхоти на базі танка Т-64.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор інформаційно-консалтингової компанії " Defense Express Сергій Згурець.

180422_900 хр-1

bmpt-64-image03За його словами, причиною припинення реалізації цього проекту стала відсутність єдиного вектора руху в питаннях переозброєння в оборонних відомствах.

"У нас поки інтереси Міноборони та "Укроборонпрому" не завжди збігаються. Як приклад - виключення з ГОЗа цього року проекту створення важкої БМП та модернізації Т-64. Два ключових, з моєї точки зору проекту - в інтересах сухопутних військ. Через відсутність грошей - це частина пояснень з боку Укроборонпром; через небажання ХКБМ (Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова - УНІАН) брати на себе цю роботу - це вже пояснення Міноборони", - написав експерт, додавши, що "модернізовані танки потрібні так само сильно, як і нічні Мі-24".BMPT-64_Ukrainian heavy infantry fighting vehicle_Ukrspecexport_T-64BM Bulat_Ucrania_11

За його словами, проект створення важкої БМПТ-64 виявився нереалізованим з технічної точки зору.

"Переднє розташування двигуна - надмірна маса на ніс, неможливо забезпечити охолодження і достатнє бронювання. Тепер це рішення визнано як тупиковий напрям", - написав експерт.

Як повідомляв УНІАН, на початку 2015 року державний концерн "Укроборонпром" відновив розробку бойової машини піхоти на базі танка Т-64. За інформацією концерну, серійний випуск цієї техніки був можливий вже в 2015 року за умови отримання замовлення від Міністерства оборони України або Нацгвардії України. Перші два експериментальних зразка БМПТ-64 були випущені ще на початку 2012 року.

При цьому, у квітні 2015 року інженерна група полку Нацгвардії "Азов" в ініціативному порядку почала розробку гусеничної бойової машини на шасі танка Т-64 "Азовець". За словами розробників, на початку 2016 року "Азовець" був спрямований на державні випробування.

Джерело://economics.unian.ua/industry/

  • Artan Petrov

    "...стала відсутність єдиного вектора руху в питаннях переозброєння в оборонних відомствах."

    О каком едином векторе может идти речь, если воевать никто не собирается. Пока у руля Верховный главнокомандующий с материальным интересом в стране агрессора, то у нас будет АТО до окончания его каденции с всевозможным распилом нищего военного бюджета на "МАЗ-Богданы" на 20% превышающих по цене аналогичные по ТТХ "КрАЗы" , "золотые" минометы, РЕЧНЫЕ катера для "усиления" мощи ВМФ (МОРСКОГО), БТРы "Made in Lakokraska" и т. д.. На сухопутные войска деньги на качественное переоснащение выделять пока никто не будет. Целесообразнее усилить ПВО и дать денег на "Гром-2", чтобы немного остудить вовины аппетиты. А все эти показушные учения с отработкой рейдовых действий силами ВДВ, даже с демонстративным усилением каждой бригады аж 10 (!) танками Т-80 выглядит несерьезным занятием рассчитанным на демонстрацию "5-м" каналом. И то, что можно было летом 2014 года, сегодня, при наличии 700 танков у т.н. армии Лугандона, которые, если даже только вкопать на оперативных направлениях уже не прокатит И потом, как бы нам этого не хотелось, но этих "бурятских шахтеров" за два года вооружили техникой не хуже ВСУ и тоже чему-то научили. .

Top
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Система Orphus