Порошенко обговорив співпрацю з міністром оборони Малайзії | MILITARY NAVIGATOR
65a24ddf082588ed885c7253d5aaf2ff_1470368223_wysiwyg

Порошенко обговорив співпрацю з міністром оборони Малайзії

Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Малайзії провів зустріч з міністром оборони країниХішаммудіном Хусейном.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Президент України проінформував малайзійського міністра щодо ситуації на Донбасі. Співрозмовники обмінялися думками щодо розвитку безпекової ситуації у Південно-Східній Азії.

Сторони визначили низку конкретних кроків щодо розширення сфер співпраці та активізації взаємодії у сфері військово-технічного співробітництва", - ідеться в повідомленні.

Раніше Заступник міністра оборони Малайзії Мохд Джохари Бахарум запропонував "Укроборонпрому" співпрацювати у галузях виробництва бронетехніки і протитанкового озброєння. Про це він заявив під час зустрічі з української делегацією на міжнародній виставці DSA-2016, яка проходила в квітні в Малайзії.57_main

 Глава оборонного відомства Малайзії відзначив високі тактико-технічні характеристики українського озброєння та військової техніки, які "Укроборонпром" представив на виставці.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко з триденним візитом перебуває у Малайзії. Він уже провів зустріч із прем'єр-міністром країни, за результатами якої заявив про готовністьспівпрацювати з Малайзією в авіаційно-космічній сфері. Глава держави також запросив малайзійські компанії до приватизації в Україні.

Звідти, 5 серпня, Порошенко вирушить в Індонезію.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/politics/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus